LiveZilla Live Chat Software
Uçur
+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Pamukkale - Hierapolis (Günübirlik)

Pamukkale - Hierapolis (Günübirlik)

Erken bir başlangıçla otelinizden alındıktan sonra, Toros Dağları’nın üzerinde yolculuğumuza başlıyoruz. Kahvaltı molamızı yaklaşık 1 saat 30 dakikalık bir yolculuktan sonra veriyoruz. Daha sonra yolumuza tekrar devam edip Menderes Vadisi’nin doğu ucunda Denizli’den gecerek PamukkaleHierapolis’ e varıyoruz. Görünümü yerli yabancı tüm ziyaretcileri etkileyen Pamukkale, binlerce yıllık oluşumu, kalsiyum ve minarel bakımından zengin şifalı sularıyla siz değerli misafirlerimize unutulmaz bir gün yaşatacak. Antik çağların sağlık merkezi olarak da bilinen ve bu ününü travertenlerin hemen yanında olup şifalı sulara borçlu olan Hierapolis Tiyatrosu, Kaya mezarları ve diğer yapılarıyla sizleri geçmişe doğru bir yolculuğa çıkaracak. Rehberimizin eşliğinde turumuzu tamamladıktan sonra yine travertenlerin yakınında açık büfe öğle yemeği yiyoruz, rehberimizin vereceği serbest zaman da dilerseniz, tarihi kalıntılar ve şifalı sularla dolu Antik Cleopatra havunda yüzebilir, dilerseniz müzeyi ziyaret edebilirsiniz. Dönüş yolculuğumuzda da Onyx ve mermer atölyelerinde ihtiyaç ve ziyaret molalarımız olacaktır.

Rezervasyon

Pamukkale - Hierapolis (Günübirlik) Günler : Pazartesi, Cuma Hareket Saati : Lykia World 05:45,Ölüdeniz 06:00,Hisarönü 06:15,Ovacık 06:30,Fethiye 06:45,Çalış Plajı 07:00 Dahil Olanlar : Rehberlik,Ulaşım,Kahvaltı,Pamukkale ve Hierapolis Giriş Ücretleri,Açık Büfe Öğle Yemeği,Sigorta. Hariç Olanlar : Müze ve Antik Havuz Giriş Ücretleri, İçecekler Fiyat :  £ 26
Yetişkin ( 13 - )
Çocuk ( 7 - 12 )
Bebek ( 0 - 6 )
Tarih


  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.