+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Fethiye Aksazlar Bubble Su Parkı

Fethiye Aksazlar Bubble Su Parkı

 Mavi ile yeşilin birleştiği, Aksazlar koyunda, teknelerin gürültüsünden ve tehlikesinden uzak, deniz parkında muhteşem bir gün geçirmek istemez misiniz? Giriş ücretlerinin fiyata dahil olduğu parkımız tüm gürültülerden uzak eğlenceli bir gün vaad ediyor. Fethiye'nin ilk ve tek şişme deniz parkı Bubble Sea Park, aynı zamanda bir mesire yeri olan Aksazlar koyunda, kendi yiyecek ve içecekelerinizi getirebilir, çam ormanlarını gölgesinde mangal eşliğinde piknik yapabilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan tatilinizin en unutulmaz gününü Fethiye Bubble Sea Park'ta geçirin.


Rezervasyon

Fethiye Aksazlar Bubble Su Parkı Tur Günleri :  Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Hareket Yerleri ve Saatleri : : Sendito Lykia World Hotel 08:45, Ölüdeniz 09:00, Hisarönü 09:15, Ovacık 09:30, Fethiye 09:45, Çalış 09:30 Dahil Olanlar: Ulaşım, Giriş Ücreti, Sigorta. Dahil Olmayanlar : İçecekler, Tur Cd'si.

Fiyat : £ 15109 TL
$ 20
€ 18

Yetişkin ( 16 yaş ve üzeri )

Çocuk ( 4 - 15 yaş )

Bebek ( 0 - 4 yaş )

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.