+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Fethiye - Ölüdeniz Dalış Turları

Fethiye - Ölüdeniz Dalış Turları

Fethiye ve Ölüdeniz'in masmavi serin suları sizleri bekliyor…İlk kez mi dalış yapıyorsunuz? O zaman profesyonel dalış eğitmenlerimiz eşliğinde 2 – 8 mt arasında dalış yapabilir sualtı video ve fotoğraf çekimleri yaptırabilirsiniz. Sabah ve ögleden sonra olmak üzere iki farklı koyda iki farklı derinlikte yapacağınız dalış deneyiminizi asla unutamayacaksınız. İlk dalışınız 2 – 4 mt, ikinci dalışınız eğer herhangi bir sağlık probleminiz yok ise 4 – 8 mt arasında profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek. Usta bir dalgıç mısnız? O halde lisansınızı yanınızda getirmeniz şartı ile lisans derinliğinizde dalma olanağı sağlıyoruz. Dalış yapmak istemez fakat ailenizle bir gün geçirmek isterseniz, sizleri de teknemize koylarda yüzmek üzere, makul bir tekne turu fiyatı karşılığında turumuza bekliyoruz.


Rezervasyon

Fethiye - Ölüdeniz Dalış Turları Tur Günleri :  Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Hareket Yerleri ve Saatleri : : Sendito Lykia World 07:45, Ölüdeniz 08:00, Hisarönü 08:15, Ovacık 08:30, Fethiye 09:00, Çalış 08:45 Dahil Olanlar: Ulaşım, Profesyonel eğitmen, Öğle yemeği, Ekipmanlar, 2 Dalış ( 2 - 8 mt ), Sigorta. Dahil Olmayanlar : İçecekler, Tur Cd'si.

Fiyat : £ 20145 TL
$ 27
€ 23

Kişi Başı

Dalış Yapmayanlar

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.