+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Babadağ'da Akşam Yemeği

Babadağ'da Akşam Yemeği

 Sizleri yaklaşık 1960 metre yükseklikte, eşsiz Ölüdeniz ve ada manzarasnda unutulmaz bir akşam yemğine davet ediyoruz... Babadağ'ın ev sahipliğinde bu tecrübe için yapmanız gereken yalnızca önceden reservasyon yaptırmak. Sonsuz çam ormanları eşliğinde yaklaşık bir saat süren yolculuğumuz otelinizden alınışınız ile başlıyor. Babadağ'ın zirvesinde ki restoranımıza ulaştığımıza, sizleri  önceden ayırtılmış masanıza alıyoruz. Size de bu doğa harikası bu manzarada önceden belirleyeceğiniz menünüz ( Standart Menü - Delüks Menü ) ve içeceklerinizin keyfini çıkartmak kalıyor. Üzerinize kalın birşeyler almayı unutmayın, zira güneş battıktan sonra hava serin olacaktır. 

Menü ikramımız, 5 adet soğuk meze, mevsim salatası, ana yemek mangalda ( Tavuk + Köfte + Kuzu Şiş yanında pilav ), ve meyve.

 Fethiye ve Çalış bölgeleri servis hizmeti kişi başı extra 30 TL'dir. Misafirlerimiz, alınışları sırasında soförlerine ödeme yapabilirler.


Rezervasyon

Babadağ'da Akşam Yemeği Tur Günleri :  Salı, Çarşamba, Cumartesi Hareket Yerleri ve Saatleri : : Sendito Lykia World Hotel 16:30, Ölüdeniz 16:45, Hisarönü 17:00, Ovacık 16:45, Fethiye 16:30, Çalış 16:15 Dahil Olanlar: Ulaşım, Standart Menü. Dahil Olmayanlar : İçecekler.

Fiyat : £ 35253 TL
$ 46
€ 41

Kişi Başı

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.