Fiyat 1.611 TL 50$
47€
40£
Süre
Bölge Fethiye
Yolcular 1+
0 yorum

    Girdev Alternatif Jip Safari Fethiye turumuz Toros’ların eteklerinde yer alan Girdev Yaylası’na arazi araçları kullanılarak düzenlenen günübirlik bir turdur.Bu bölge Likyalı’lardan kalma zengin tarihi kalıntılar ve Girdev gölüne ev sahipliği yapmaktadır. Şehrin kalabalığından,stresinden uzak,halen organik doğallığını koruyan,dağ ve yayla havasını tam anlamıyla yaşamak isteyenlerin mutlaka denemesi gereken bir aktivitedir.Ayrıca Girdev gölü fotoğraf severlerin ve kuş takipçilerinin ilgisini fazlasıyla çekecek sayıda farklı kuş türlerini bünyesinde barındırmaktadır.

   Fethiye Alternatif Jip Safari Turu'na sabah 08:30’da otellerinizden alınarak başlıyorsunuz. 4x4 araçlarımızla Fethiye’den Antalya istikametine yaklaşık 40 dakikalık bir yolculukla Akdağlar’dan başlayarak Toros’lara tırmanışa geçiyorsunuz. Bu keyifli yolculuğun ardından doğal,otantik  kahvesinde , çay ve fotoğraf molası vereceğimiz Dereköy’e ulaşıyorsunuz. Bu ilk durağımızda tur rehberimiz  gün boyunca sizleri bekleyen güzellikler hakkında bilgi verdikten sonra yolumuza Girdev gölüne ulaşana kadar devam ediyoruz. Göle gelindiğinde çevre güzellikleri keşfetmek, kuşları izlemek, fotoğraf çekmek için öğlen saat 13:00’a kadar yaklaşık 3 saatlik bir geziye çıkıyoruz. Bu muhteşem , huzur verici gezi sonrası sizleri tamamen organik yiyeceklerden oluşan doyurucu ve unutulmaz bir öğle yemeği bekliyor.Bunun sonrasında doğanın tadını çıkarmak ve yemeğin ağırlığını atmak için biraz serbest zamanınız olacak.

  Dönüş zamanı geldiğindeyse Antalya’nın Seki beldesi üzerinden antik şehir kalıntıları arasından akşam 19:00 sularında otelimize geri dönmüş oluyoruz. Intersky Travel olarak, Fethiye'nin en geniş Safari Filosu ile biririnden farklı rotalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Fethiye Safari Turları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
Whatsapp