+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Fethiye Saklıkent Jp Safari Turu

Fethiye Saklıkent Jp Safari Turu Hakkında Bilgi

Adrenalin tutkunları. Klasik tatil rutininden sıkılanlar.

Sizleri İntersky Turizm Seyehat Acentası Saklıkent Jp Safariye davet ediyoruz. Tüm güvenlik standartlarına sahip 4*4 araçlarımız ile Fethiye’nin güzelliklerini keşfetmeye ne dersiniz? Otelinizden alınışınız ile başlayan turumuz, diğer safari araçları ile convoya dahil oluşunuz ile devam edecek. Fethiye’den 45 km mesafede ki ilk durağımız Tlos antik kenti, Likya birliğinin bu önemli yönetim merkezini ziyaret ettikten sonra Yakapark’a doğru yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuğa çıkıyoruz. Doğal bir park olan bu yerde soğuk su havuzlarında yüzebilir, serin gölegelerde ki köşklerde dinlenebilirsiniz. Üçüncü durağımız dünyaca ünlü Saklıkent Kanyonu. Burada, serbest zaman verilmeden önce, restoranımızda açık büfe öğle yemeğimizi yiyoruz. Büyüklüğü ve serin sularıyla ün salmış olan bu doğa harikasını giriş ücretini ödeyerek gezebilir, doğal klima serinliğinde dinlenebilirsiniz. Turumuza devam ederken köylerin ve yeşilliklerin içerisinden geçip Xanthos nehrinin sularında eğlence dolu çamur banyosu için duruyoruz. Rehberimizin eşliğinde çamur banyosu ve nehirde duşun ardından son durağımız olan plajımıza yüzmek ve gün batımı izlemek üzere hareket ediyoruz. Son molamızı olan Plajda yaklaşık 1 saat dinlendikten sonra, otellerimize dönüyor ve bu macera dolu turu bitiriyoruz. Gün boyu su savaşları fotoğraf çekimleriyle sizlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak olan bu turumuza sizleride bekliyoruz. Fethiye, Ölüdeniz, Hisarönü ve Ovacık bölgelerinini en meşur turu Saklıkent Jp Safari’yi denemeden dönmeyin. 

 Fethiye Saklıkent Jp Safari Turu ile ilgili, detaylı bilgi, indirimler ve online rezervasyonlarınız için, lütfen Fethiye Saklıkent Jp Safari sayfamızı ziyaret ediniz.

 Hakkımızda yorum ve tavsiyeler için facebook ve tripadvisor sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.


  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.