10 Eylül, 2017

 İyi bir tatil, havalimanında başlayıp, havalimanında biter. Başlangıçlar birçok konuda olduğu gibi, tatil de de büyük bir öneme sahiptir. Geciken, ertelenen uçuşlar, yorucu geçen yolculuklar, kaybolan çanta ve valizler iyi bir başlangıç yapmanızı engelleyebilir. Tüm bunların üzerine, otelinize ulaşım derdi de eklendiğinde gerçekten dinlenmenin aksine yorulmaya gelinmiş hissedilebilir. İşte tamda bu noktada Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan otel ulaşımı için tercih ettiğiniz yöntem tatilinizin kırılma anı olabilir. Fiyatı uygun olduğu için tercih edilen düzensiz şahıs ya da firmalar, dolmadan kalkmayan ve tek tek her otele uğrayan toplu taşıma araçları her şeyin üzerine tuz biber olabilir. İntersky Seyahat Acentası olarak biz, Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan otelinize, villanıza ve ya evinize direkt transfer hizmetleri vermekteyiz. A grubu seyahat acentası olan firmamız, kalitesi ve hesaplı fiyatlarıyla Dalaman Havalimanı ve bölgesinde adından başarı ile söz edilen bir kuruluş olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Dalaman Havalimanı / Dalaman Havaalanı – Ölüdeniz Loft Exclusive Hotel transferleri hakkında sıkça sorulan sorular : Dalaman Havalimanı’ndan Ölüdeniz Loft Exclusive Hotel kaç kilometredir, Dalaman Havalimanı’ndan Ölüdeniz Loft Exclusive Hotel Transferi ne kadar sürmektedir, Dalaman Havaalanı’ndan Ölüdeniz Loft Exclusive Hotel Transferi kaç paradır, Dalaman Havalimanı’ndan Ölüdeniz Loft Exclusive Hotel için araçta nakit olarak ödeme yapılması mümkün müdür Dalaman Havaalanı’ndan Ölüdeniz Loft Exclusive Hotel'e Gidiş Dönüş Transfer ne kadar tutar, Dalaman Havalimanı Ölüdeniz Loft Exclusive Hotel Transfer Hizmetleri için, online rezervasyon, fiyat, iletişim bilgilerine nasıl ulaşabiliriz. Dalaman Havaalanı’ndan Ölüdeniz Loft Exclusive Hotel Transferi sigorta, taşıma belge ve bilgileri nelerdir. Dalaman Havalimanı’ndan Ölüdeniz  Transferi hangi tip araçlarla taşıma, serivis hizmeti verilmektedir ?

 Dalaman Havalimanı’ndan Ölüdeniz Loft Exclusive Hotel Transfer, taşıma, servis ve yolculuk süremiz yaklaşık olarak 71 dk’dır. Dalaman Havaalanı’ndan Ölüdeniz Loft Exclusive Hotel Transfer, Taşıma, Servis ve yolculuk ücretimiz, misafirlerimizin, sayısı ve araç tercihine göre değişmektedir. Dalaman Havalimanı – Ölüdeniz Loft Exclusive Hotel arası yaklaşık olarak 62 km’dir. Dalaman Havaalanı’ndan Ölüdeniz Loft Exclusive Hotel Gidiş Dönüş Transfer rezervasyonu da yaptırabilir, çift yön olarak daha indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Tüm Dalaman Havaalanı Transfer rezervasyonlarınız için               Intersky Travel Dalaman Havalimanı / Dalaman Havaalanı Transfer Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilir ve ya 7 / 24 çağrı numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 00 90 530 177 9 666

 Kaliteli, rahat, dakik, uygun fiyatlı, profesyonel ve 7 / 24 hizmet anlayışı ile İntersky Seyehat Acentası olarak Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan Sarıgerme, Dalyan, Göcek, Çalış Plajı, Yeşilüzümlü, Fethiye merkez, Fethiye Liman ve Karagözler, Seydikemer, Ovacık, Hisarönü, Kayaköy, Ölüdeniz, Uzunyurt Faralya transfer, servis ve taşımacılık hizmetlerimiz ile siz değerli misafirlerimizin yanındayız

 Intersky Seyahat Acentası olarak, tüm araçlarımız, 3. şahıs yolcu taşıma sigortalı, kaskolu ve D2 belgeleri ile tamamen sertifikalı, profesyonel şoförlerimiz tarafından kullanılmaktadır. Araçlarımız küçük araç, Renault Fluence, taksi, orta araç, Mercedes Vito V.I.P, minibüs, büyük araç olarak Mercedes Sprinterekonomik, rahat ve klimalı transfer hizmeti verilmektedir.

Blog Photo
Whatsapp