20 Haziran, 2017

 Dalaman Havalimanı Oyster Residences Hotel Oludeniz Özel Transferi Hakkında Bilgi

 Tatil mi çile mi ? Havalimanlarında ki yoğunluk, ertelenen, geciken uçuşlar, yorucu geçen yolculuklar, kaybolan valiz ve çantalar dinlenmeyi hayal ederken bir çok gezgin için çile haline dönüşmekte. Tüm bunların üzerine, otelinize ulaşım derdi de eklendiğinde gerçekten dinlenmenin aksine yorulmaya gelinmiş hissedilebilir. İşte tamda bu noktada Havalimanı’ndan / Havaalanı’ndan otel ulaşımı için tercih ettiğiniz yöntem tatilinizin kırılma anı olabilir. Fiyatı uygun olduğu için tercih edilen düzensiz şahıs ya da firmaları ve tek tek her otele uğrayan toplu taşıma araçları her şeyin üzerine tuz biber olabilir. İntersky Seyahat Acentası olarak biz, Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan otelinize, villanıza ve ya apartınıza direkt transfer hizmetleri vermekteyiz. A grubu seyahat acentası olan firmamız kalitesi ile Dalaman Havalimanı ve bölgesinde adından başarı ile söz edilen bir kuruluştur. 

 Bölgemizi ziyaret etmeyi düşünen misafirlerimiz için populer soruların bir kaçına cevap vermek istedik;

Dalaman Havalimanı / Dalaman Havaalanı – Oyster Residences Hotel Oludeniz transferleri hakkında sıkça sorulan sorulardan bazıları şu şekildedir : Dalaman Havalimanı’ndan Oyster Residences Hotel Oludeniz Transferi ne kadar sürmektedir, Dalaman Havaalanı’ndan Oyster Residences Hotel Oludeniz Transferi için ücret fiyat bilgisine nasıl ulaşabiliriz, Dalaman Havalimanı’ndan Oyster Residences Hotel Oludeniz kaç kilometredir, Dalaman Havaalanı’ndan Oyster Residences Hotel Oludeniz'e Gidiş Dönüş Transfer rezervasyonu yapılabilir mi, Dalaman Havalimanı Oyster Residences Hotel Oludeniz Transfer Hizmetleri için, online rezervasyon mümkün müdür ? İletişim bilgilerine nasıl ulaşabiliriz ?  Dalaman Havaalanı’ndan Oyster Residences Hotel Oludeniz Transferi için sigortalı, taşıma belgeli bir firma nasıl bulabilirim ? Dalaman Havalimanı’ndan Oyster Residences Hotel Oludeniz'e hangi tip araçlarla taşıma hizmeti verilmektedir ?

 Dalaman Havalimanı’ndan Oyster Residences Hotel Oludeniz Transfer'i yolculuk süremiz yaklaşık olarak 75 dk’dır. Dalaman Havaalanı’ndan Oyster Residences Hotel Oludeniz Transfer, Taşıma, Servis ve yolculuk ücretimiz, misafirlerimizin, sayısı ve araç tercihine göre değişmektedir. Dalaman Havalimanı – Oyster Residences Hotel Oludeniz arası yaklaşık olarak 65 km’dir. Dalaman Havaalanı’ndan Oyster Residences Hotel Oludeniz Gidiş Dönüş Transfer rezervasyonu da yaptırabilir, çift yön olarak daha indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Tüm Dalaman Havaalanı Transfer rezervasyonlarınız için               Intersky Travel Dalaman Havalimanı / Dalaman Havaalanı Transfer Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilir ve ya 7 / 24 çağrı numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 00 90 530 177 9 666 Intersky Seyahat Acentası olarak, tüm araçlarımız, 3. şahıs yolcu taşıma sigortalı, kaskolu ve D2 belgeleri ile tamamen sertifikalı, profesyonel şoförlerimiz tarafından kullanılmaktadır. Transfer araçlarımız Renault Megane, Mercedes Vito V.I.P ve Mercedes Sprinter olarak ekonomik, rahat ve klimalı transfer hizmeti verilmektedir.

 7 / 24 kaliteli, profesyonel, dakik hizmet anlayışı ile İntersky Seyehat Acentası olarak Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan, Ölüdeniz Ovacık, Göcek, Yeşilüzümlü, Fethiye Liman, Fethiye Merkez ve Karagözler, Seydikemer, Dalyan, Hisarönü, Kayaköy, Çalış, Uzunyurt Faralya, Sarıgerme transfer, servis ve taşımacılık hizmetlerimiz ile siz değerli misafirlerimizin yanındayız.

Blog Photo
Whatsapp