Fethiye'nin göz bebeği Çalış Plajı Türkiye genelinde yerli yabancı bir çok misafirin tatil için tercih ettiği güzide bir sahil yerleşimidir.

 Eşsiz ada manzaraları, nefes kesen günbatımı ile görenleri kendisine hayran bırakan Çalış Plajı Fethiye Belediyesi'nin girişmleri ile yepyeni bir çehreye kavuşuyor. Çalış Plajı turistik değerinin yanısıra, içerisinde barındırdığı Kuş Cenneti ve Caretta Caretta Kaplumbağaları'nın yumurtlama alanları ile de adından söz ettiren bir yerdir. Kuş Cenneti Tabiat Parkı ve Kaplumbağa yumurtlama alanları sebebi ile Çalış Plajı ışıklandırma, alt yapı gibi düzenlemerde diğer turistik yerlere göre daha yavaş bir gelişim grafiği izliyordu.

 2021 yılında Fethiye Belediyesi'nin girişmleri ve yapılan incelemeler ile birlikte Çalış Plajı artık yeni çehresine kavuşuyor. Doğaya saygılı bir çerçevede turizm imkanlarını yenileyen Çalış Plajı, 2021 yaz sezonunda müdavimlerine daha kaliteli hizmet vermeye hazırlanıyor.

 Çalış Sahili'nde yer alan restorant, otel, hotel, seyahat acentası gibi işletmeler de bu güncelleme ve elbirliği ile hizmet kalitesini yükseltiyor. Ukraynalı, Rus, İngiliz, Alman, Hollandalı, Lübnanlı turistlerin ilgi odağı olan Çalış Sahili ( Foça Mahallesi ) Türk misafirler tarafından da tekrar tekrar tatil, konaklama ve gezi için tercih ediliyor.

 Bugünlerde Çalış Plajı sahlide yeni açılan 5 yıldızlı bir otelin de turizme dahil olmasının heyecanını yaşıyor. Turizm yatırımları ie Fethiye'nin bir marka haline gelmesinde büyük pay sahibi olan Liberty Hotels'in yeni oteli Sundia by Liberty Fethiye

 Çalış Plajı'nın en prestijli konaklama tesisi ünvanını alan Sundia Hotel 5 yıldızlı olarak yerli yabancı ziyaretçileri için kapılarını açtı. 2021 yılı tatili düşünenlerin hayallerini süsleyen Sundia by Liberty Fethiye Hotel deniz manzarası, kaliteli işletme anlayışı ile yaz tatilini kaliteli bir şekilde geçirmeyei düşünenlerin şimdiden dikkatini çekmeyi başardı.

 Peki, yaz tatili için Sundia by Liberty Fethiye Hotel'i tercih eden misafirlerin katılabileceği aktiviteler, turlar, geziler var mıdır ? 

 Sundia by Liberty Fethiye Hotel'i tercih eden misafirler günübirlik turlarını, aktivitelerini, tekne turlarını yine Çalış Plajı'nda yer alan Intersky Seyahat Acentası ile gönül rahatlığı içerisinde rezerve edebilirler.

 Çalış Plajı'nda uzun yıllardı kaliteli hizmet veren Intersky Seyahat Acentası;

 Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Tekne Turu,

 Fethiye 12 Adalar Tekne Turu,

Saklıkent Kanyonu Gizlikent Şelalesi Turları,

 Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turları,

 Dalyan İztuzu Plajı Turları,

 Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Uçuşu,

 Fethiye Tüplü Dalış Turları,

 Ölüdeniz Tüplü Dalış Turları,

 Dalaman Rafting Turları,

 Fethiye Özel Tekne Kiralama Turları,

 Ölüdeniz Özel Tekne Kiralama Turları,

 Kayaköy Ölüdeniz  Turları Gezileri,

Göcek Tekne Turları,

 Göcek Özel Tekne Kiralama Turları gibi aktivite ve organizasyonlara rezervasyon yaptırabilirler.

 Ayrıca Sundia by Liberty Hotel müşterileri araç kiralama, Dalaman Havalimanı / Havaalanı Transferi , Antalya Havalimanı / Havaalanı konularında da Intersky Seyahat Acentası ile iletişime geçebilirler.

 Sundia Hotel Fethiye'de tatil yaparken gezilere, aktiviteleri ve turlara katılmak için Intersky Turizm'e telefon, mesaj veya mail üzerinden iletişim kurarak ücretsiz danışabilirler.

Fiyatlar
Ocak 0 TL
Şubat 0 TL
Mart 0 TL
Nisan 0 TL
Mayıs 0 TL
Haziran 0 TL
Temmuz 0 TL
Ağustos 0 TL
Eylül 0 TL
Ekim 0 TL
Kasım 0 TL
Aralık 0 TL
Rezervasyon Yap
Whatsapp
>