Yaz tatili Muğla Fethiye'de tüm hızı ile devam ediyor.

 2022 yılı yazında tatil için Fethiye'yi tercih eden ziyaretçilerin en çok hangi aktiviteleri deneyimlediğini sizler için sıraladık.
 

 2022 Fethiye Tatil Turları ve Aktiviteleri arasında en çok tercih edilen aktivitelerde 3 numara;


Fethiye Yelkenli Tekne ile 12 Adalar Tekne Turu 

 Her gün Fethiye Limanı'ndan hareket ile başlayan Fethiye Yelkenli 12Adalar Tekne Turu, sabah 10:30 ile akşam 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Öğle yemeği ikramının dahil olduğu günübirlik tekne gezinde toplam 4 yada 5 adet yüzme molası verilmektedir. Yerli yabancı bir çok ziyaretçiyi kendisine hayran bırak Fethiye Körfezi Tekne Turu hergün olması bakımından yaz tatilinin 2022 yılında da vazgeçilmezi oldu. 

 Intersky Travel olarak düzenlediğimiz Fethiye Yelkenli 12 Adalar Tekne Turu hakkında detaylı bilgi, iletişim, telefon, fotoğraflar, online rezervasyon ve tekne seçenekleri için Fethiye Yelkenli 12 Adalar Tekne Turu linkimizi ziyaret edebilirsiniz.

  2022 Fethiye Tatil Turları ve Aktiviteleri arasında en çok tercih edilen aktivitelerde 2 numara;

 Fethiye ATV Saari Turu 

 Tüm bir yılın stresini atmak için yapılan tatil planları, bir kaç gün dinlenmenin ardından monotonlaşıyor olasa gerek ki, 2022 yılı yazında bir çok tatilci, tatillerini Fethiye ATV Safari Turu ile renklendirmeye karar verdi. Herhangi bir ehliyet mecburiyeti bulunmayan Fethiye ATV Safari Turuları, orman & nehir parkuru ve Kayaköy Orman parkuru olmak üzere iki farklı rotadan oluşmaktadır. Hergün, günde 2 defa düzenlenen Fethiye ATV Safari Turları tozlu, ıslak ve adrenalin dolu dakikalar yaşamak isteyen tatilcileri kendisine çekmeyi başararak, en çok tercih edilen turlar listemizde 2. sırayı alıyor.

 Intersky Travel olarak düzenlediğimiz Fethiye ATV Safari Turları hakkında detaylı bilgi, telefon, iletişim, rezervasyon, görseller ve rota seçenekleri için FETHİYE ATV ORMAN SAFARİ ve KAYAKÖY ATV SAFARİ linklerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 Fethiye Muğla Türkiye'de 2022 yılı yazında en çok tercih edilen turlar listemizde artık 1. sıradaki aktivitemizi açıklamaya geldi sıra.

 Fethiye Tüplü Dalış Turu.

 Önceden hiçbir bilgi, ehliyet veya tecrübeye gerek duymaksızın katılınabilinen Fethiye Tüplü Dalış Turu, 2022 yılında en çok tercih edilen Fethiye Aktiviteleri arasında birinci sırada yer almaktadır. Hergün çıkışlı olan Fethiye Tüplü Dalış Turu, tecrübeli eğitmenler eşliğinde düzenlenmeke olup, yüzme bilmeyen misafirlerin bile kolaylıkla katılabileceği bir aktivitedir. Gün içerisinde 2 ayrı dalış yaptırılan Fethiye Tüplü Dalış Turu'nda öğle yemeği ikramı ve gerekli tüm ekipmanlar teknede temin edilmektedir. 

 Intersky Travel olarak düzenlediğimiz Fethiye Tüplü Dalış Turları hakkında detaylı bilgi, görsel, telefon, iletişim, fiyatları gibi bilgiler için FETHİYE TÜPLÜ DALIŞ TURLARI linkimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 Intersky Travel Fethiye olarak yıllardır olduğu gibi 2022 yaz döneminde de en yenilikçi ve en keyifli Fethiye Aktiviteleri, Fethiye Turları ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

 Fethiye de en çok tercih edilen aktiviteler ve turların yanı sıra diğer turizm hizmetlerimiz için bizleri arayabilir, operatörlerimizden bilgi alabilirsiniz. 

 İyi tatiller dileriz.

.

.

.

.

.

.

 

#fethiye12adalarturu

#fethiyeatvsafarituru

#kayaköyatvsafarituru

#fethiyetüplüdalışturu

Fiyatlar
Ocak 0 TL
Şubat 0 TL
Mart 0 TL
Nisan 0 TL
Mayıs 0 TL
Haziran 0 TL
Temmuz 0 TL
Ağustos 0 TL
Eylül 0 TL
Ekim 0 TL
Kasım 0 TL
Aralık 0 TL
Rezervasyon Yap
Whatsapp