05 Aralık, 2017

 Türkiye’nin turizm cenneti Fethiye göz kamaştıran tarihi ve doğal güzellikleri ile her yıl binlerce turisti ağırlamakta. Ölüdeniz, Hisarönü, Uzunyurt Faralya, Kayaköy, Çalış Plajı ve Göcek gibi birbirinden şirin tatil yörelerini içinde barından Muğla Fethiye, günübirlik tur zenginliği ile de ziyaretçilerine unutulmaz anılar yaşatmakta.

 Günübirlik turlar arasında öne çıkan Fethiye Saklıkent Safari Turu adeta olmazsa olmaz aktivitelerden.

 Peki Fethiye Saklıkent Kanyonu Jeep Safari Turu’na katılmayı düşünen ziyaretçilerin en çok merak ettiği hususlar nelerdir ? Fethiye Saklıkent Safari Turu hakkında sıkça sorulan sorular nelerdir ?

1-) Fethiye Saklıkent Jip Safari Turu haftanın hangi günlerinde düzenlenmektedir ?

2-) Fethiye Saklıkent Kanyonu Jp Safari Turu saat kaçta başlar, saat kaçta biter ?

3-) Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu için nasıl rezervasyon yaptırılır ?

4-) Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu için nasıl giyinmeli ?

5-) Fethiye Saklıkent Jp Safari Turu’nda fotoğraf ve video çekimi için kamera veya telefon getirebilir miyiz ?

6-) Fethiye Saklıkent Kanyonu Jp Safari Turu boyunca extra harcamalar nelerdir ?

7-) Fethiye Saklıkent  Jp Safari Turu’nda çamur banyosu ve su savaşlarına katılmak mecbur mu ?

8-) Fethiye Saklıkent Jp Safari Turu araçları nelerdir, koltuk düzenleri nasıldır ?

9-) Fethiye Saklıkent Jp Safari Turu boyunca safari araçlarını kimler sürebilir ?

10-) Fethiye Saklıkent Kanyonu Jp Safari Turu’nda otel servisi imkanı var mıdır ?

 

 Fethiye Saklıkent Kanyonu Jp Safari Turu, Fethiye bölgesinin en popüler turlarından biridir. Bir çok ziyaretçinin ilk tercihi olan Fethiye Jp Safari Turu yaz sezonu boyunca, haftanın 7 günü arazi araçları ile düzenlenmektedir.

 Haftanın her günü çıkış yapılan Saklıkent Jip Safari Turu için, konaklama bölgelerine göre farklı başlama saatleri bulunmaktadır. Başlama saatleri şu şekildedir;

 Ölüdeniz Jeep Safari Turu alınış saati 08:00 – 08:15,

 Hisarönü & Ovacık Jip Safari Turu alınış saati 08:15 – 08:30,

 Kayaköy Jp Safari Turu alınış saati 08:00 – 08:15,

 Fethiye Jeep Safari Turu alınış saati 08:30 – 08:45,

Çalış Plajı Jip Safari Turu alınış saati 08:15 – 08:30,

 Çiftlik & Kargı Jp Safari Turu alınış saati 08:00 – 08:15,

 Göcek Jeep Safari Turu alınış saati 07:45 – 08:00’dir.

 Seçmiş olduğunuz Saklıkent Jp Safari Tur programına bağlı olarak bitiş saatlerimiz değişkenlik göstermektedir. Saklıkent Kanyonu Jp Safari Turu bitiş saatleri şu şekildedir;

 Ölüdeniz Jp Safari Turu bitiş saati 19:15 – 19:30,

 Hisarönü & Ovacık Jp Safari Turu bitiş saati 19:00 – 19:15,

 Kayaköy Jp Safari Turu bitiş saat 19:15 – 19:30,

 Fethiye Jp Safari Turu bitiş saati 18:45 – 19:00,

 Calış Plajı Jp Safari Turu bitiş saati 18:30 – 18:45,

 Çiftlik & Kargı Jp Safari Turu bitiş saati 18:45 – 19:00,

 Göcek Jp Safari Turu bitiş saati 19:19:15 – 19:30’dur.

 Fethiye Jip Safari Turu için ön rezervasyon yapılması gerekmektedir. Sabah erken saatlerde başlayan turlar için en az 24 saat öncesinden rezervasyon yapılmalıdır. Telefon ile rezervasyon, online rezervasyon veya Intersky Travel ofislerimizden satış temsilcilerimiz ile rezervasyon yapılabilmektedir.

 Rezervasyon için, acenta iletişim bilgilerine www.interskyturkey.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 Fethiye Saklıkent Kanyonu Jip Safari Turu için belkide en çok merak edilen husus giyim konusudur. Fethiye Bölgesi’nde ki en büyük Jp Safari filosununa sahibi olan Intersky Travel, misafirlerine bu konuda tavsiyeler vermektedir.

 Fethiye Saklıkent Jp Safari Turu bir yaz etkinliği olmasından ve mola noktaları açısından su, çamur, toz ve güneş hususlarında misafirlere zorluk çıkartmayacak rahat kıyafetler tercih edilmelidir. Yakapark Doğa Parkı’nda ki su havuzları, Saklıkent Kayonu içerisinde ki Karaçay Nehri, Çamur Banyosu, Gizlikent Şelalesi, Patara Plajı, Çalış Plajı gibi mola noktalarını içeren 3 farklı Saklıkent Jp Safari rotası bulunmaktadır. Bu mola noktalarını keyifle ziyaret edebilmek için, şort, t-şört, varsa spor ayakkabı veya plaj ayakkabısı, havlu, güneş için şapka, güneş kremi başta olmak üzere tur için temin edilmelidir.

 Fethiye Jp Safari Turu boyunca su savaşları yapılmaktadır. Tüm misafirlerin su savaşlarının olacağını bilerek bu tura katılması gerekmektedir. Fethiye Jp Safari Turu su savaşlarına katılmamak mümkün değildir. Farklı gruplar ile de sıcak yaz günlerinde su savaşları yapılmaktadır. Saklıkent Jp Safari Turu’nun olmazsa olmaz bir parçası olan su savaşları kendiliğinden başlamakta ve sonlanmaktadır. Yerel halkında hortum ve kovalar ile bu savaşa dahil olduğunu da belirtmek gerekmektedir. Çamur banyosundan hoşlanmayan misafirlerimiz, çamur yataklarında gelindiğinde, grubu seyredebilir veya soğuk nehir suyunda serinleyebilir. Çamur Banyosu molamızda tercih misafirlere bırakılabilmektedir. Bu aktivite içerisinde misafirlerimizden kamera ve telefonlarını güvene almaları yada getirmemeleri rica edilmektedir. Bu hususta tercih misafirlere bırakılmıştır. Firmamız oluşabilecek zararlardan mesul değildir.

 Intersky Travel Fethiye Saklıkent Jp Safari Tur ekibinde bir adet kameraman bulunmaktadır. Siz günü keyfini çıkartırken en güzel açılarda, manzaralarda, su savaşı ve çamur banyosunda eğlenceli dakikalarınızı ölümsüzleştirmektedir. Fotoğraf ve video cd’si cüzzi bir ücret karşılığında temin edilmektedir.  Fethiye Saklıkent Jp Safari Turu paket bir tur programıdır. Intersky Travel tüm tur organizasyonları için dahiller ve hariçler başlıkları altında bilgi vermektedir. Fethiye Saklıkent Kanyonu Jp Safari Turu için otel servisi, ulaşım, rehberlik, öğle yemeği ve sigorta hizmetleri fiyat dahil olarak sunulmaktadır. Tur Cd’si, ören yeri giriş ücretleri ( Saklıkent Kanyonu ve Gizlikent Şelalesi ), içecekler ve diğer harcamalar ilaveten ücrete tabidir. Fethiye, Ölüdeniz, Çalış Plajı, Göcek bölgeleri içerisinde ki en geniş safari aracı filosuna ve en çeşitli Saklıkent Kanyonu Jp Safari tur rotalarına sahip olan Intersky Travel misafirlerinin taleplerine cevap verebilmektedir. 4*4 L. R. Defender ve ya Patty denilen, minibüslerin üzeri açılarak safari aracı haline getirilmiş araçlar ile Jp Safari turları düzenlenmektedir. Jip Safari araç çeşitliliğinin yanı sıra, koltuk düzeni olarak da şeçim yapmak mümkündür. Dilerseniz sıralı sistem ( Şoför ile aynı istikamete bakan ) koltuklar ile, dilerseniz yüz yüze ( Yanyana bakan ) sistem koltuklar ile bu unutulmaz yaz aktivitesine katılabilirsiniz. Rüzgar ve tozdan etkilenmek istemeyen misafirler için Intersky Travel, şoför yanında bulunan 2 kişilik koltukları tavsiye etmektedir. Bir çok firma Saklıkent Kanyonu Jp Safari Turu düzenlemektedir. Ancak yaşanan acı tecrübeler gösteriyor ki tecrübesiz ve ehliyetsiz şoförler hem tur kalitesini hem de yolcu güvenliğini hiçe saymaktadır.

 Intersky Travel Fethiye Saklıkent Safari Tur şoförleri tamamen sertifikalıdır. Intersky Travel tarafından, Fethiye Safari Turu ekibi oluşturulur iken en az 3 yıllık tecrübeye şartı aranmaktadır. Saklıkent Jp Safari Araçlarını yalnızca Intersky Travel şoförleri kullanmaktadır. Intersky Travel misafirleri gün boyu manzaranın ve eğlencenin keyfini çıkartabilirler. Intersky Travel tarafından düzenlen tüm tur ve aktiviteler de olduğu gibi Saklıkent Kanyonu Jp Safari Turu’nda da gidiş – dönüş ücretsiz otel servisi bulunmaktadır.

 Faralya Uzunyurt ve Göcek bölgeleri tur akışını aksatacak kadar uzak noktalar olduğu için, farklı araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Bu tarz uzak noktalar için ilave servis ücreti talep edilmektedir.

 Fethiye Saklıkent Jp Safari Turları için https://www.interskyturkey.com/safariler adresini ziyaret edebilirsiniz. 

 Intersky Travel Facebook ve Intersky Travel Tripadvisor sayfalarından firmamız ve turlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

 Intersky Turizm ve Seyahat Acentası olarak sizleri de Fethiye Saklıkent Jp Safari Turları’mız ile ağırlamak dileğiyle.

Blog Photo
Whatsapp