Fiyat 1.009 TL 32$
29€
25£
Süre
Bölge Fethiye
Yolcular 1+
0 yorum

Adrenalin tutkunlarına bir seçenek daha..! Fethiye ATV Safari Turu

Hiçbir ehliyet ve profesyonel tecrübe gerektirmeyen 200 cc’lik otomatik Atv motorlarımız ile sizleri macera dolu bir aktiviteye davet ediyoruz. Fethiye'nin en geniş kapsalı ATV Turları'nı düzenleyen Intersky Turizm iki farklı parkur seçeneği ile siz değerli misafirlerimizin hizmetinde.

 Kayaköy ATV Safari Turu; Kısa bir bilgi ve ardından test sürüşü ile doğayla baş başa bir yolculuğa çıkıyoruz… Konvoylar halinde, Türkiye'nin gözbebeği Fethiye Kayaköy’ün içinden geçerek Gemile Koyu yoluna doğru ilerliyoruz. Profesyonel rehber eşliğinde, ormanlık alanda serbest sürüş ile ATV Safari keyfini özgürce yaşıyoruz. Kısa bir dinlenme molasının ardından aynı rotayı geriye doğru izleyerek turumuzu sonlandırıyoruz. Doğa, Tarih, Adrenalin, Macera hepsi Kayaköy ATV Safari Turu'nda.

ATV Park Safari Turu; Quad Land ATV Safari Turu olarak da bilinen, ATV Turu için özel olarak düzenlenmiş, 24.000 m2'lik arazimizde sizleri heyecan dolu bir tur bekliyor. Yalnızca ATV Turu için planlanmış olan bu parkurda dilediğiniz gibi ATV sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. ATV Park Safari Tur alanımız, Ölüdeniz bölgesinde, çam ormanlarının tam ortasında bulumakta. ATV Park alanımızda sizleri göletler, çamur havuzları, çukurlar, şelale ve engebeli tepeler bekliyor. Off Road ATV sürüş deneyimi. Özgürce gaza basabileceğiniz ATV Park Safari Turu ile tozu dumana katabilirsiniz.

 Tüm tur ve aktivitelerimizde olduğu gibi Kayaköy ATV Safari Turu ve ATV Park Turu'nda da Çalış Plajı, Fethiye, Ovacık, Hisarönü, Ölüdeniz ve Kayaköy bölgelerinden ücretsiz gidiş-dönüş servis imkanımız bulunmaktadır.  Bunun dışında kalan, Sarıgerme, Köyceğiz, Dalyan, Dalaman, Göcek, Seydikemer, Kalkan ve Kaş bölgelerinden de ilave ücret ile servis hizmeti verilebilmektedir.

 Fethiye'de Safari Turları denilince akla ilk gelen firma olma özelliğini taşıyan Intersky Travel, macera, hız ve heyecan tutkunlarına, iftihar ile sunar.

 

Sosyal Medyada Paylaş
Whatsapp