Muhafazakar Tatil Seçeneklerini araştırıyor, dilediğiniz gibi bir çözüm bulamıyor musunuz ? 

Öyle ise, size İslami Muhafazakar bir tatil yeri önerimiz var. Muğla Fethiye. 

Fethiye, kendi sınırları içerisinde Ölüdeniz, Kayaköy, Hisarönü, Çalış Plajı, Göcek gibi birbirinden güzel ve ünlü tatil yörelerini barındırıyor. 

 Muhafazakar Korunaklı Villalar,

Helal Konsept Oteller ile Fethiye her anlamda öne çıkıyor. 

İslami Tatil anlayışının her geçen gün daha da artarak ilgi göremesi ile Fethiye, bu yönde ilerlemiş alternatif konaklama çeşitleri ile her yıl binlerce Müslüman misafiri kendisine çekmiştir.

 Korunaklı Muhafazakar Villa, Helal Konsept Otel ve Tatil Köyü rezervasyonu anlamında zengin konumda olan Ölüdeniz, Kayaköy, Çalış Plajı bölgeleri memnuniyet oranının en yüksek olduğu yöreler arasında yer alıyor.

 Peki İslami Tatil için Fethiye'yi tercih eden aileler, çiftler alkolsüz günübirlik geziler, turlar, aktiviteler için nasıl çözüm buluyorlar diye merak ediyorsanız şöyle açıklayalım;

 Helal Konsept Muhafazakar İslami Turlar ve Aktiviteler konusunda tüm ihtiyaçları karşılayan Intersky Travel, 2021 yaz tatili döneminde de yine misafirlerin günübirlik gezi aktivite tur ihtiyaçlarını karşılamak için tüm hazırlıklarını tamamladı.

 Tüm Covid 19 ( Korona ) önlemlerinin alındığı araçlar, tekneler ve personel ile misafirlerinin talebini eksiksiz karşılayan firmamız Ramazan Bayramı'nın ardından faaliyetlerine başlıyor. Hijyen ve korona temizlik kuralları önlemleri eksiksiz uygulanmaktadır. Her turun ardından araçlar ve tekneler dezenfekte edilmektedir.

 #HelalÖlüdenizTatili  

#HelalFethiyeTatili 

#HelalGöcekTatili 

#HelalTürkiyeTatili başlıkları altında yıllardır hizmet veren firmamız, misafirlerin yorum görüş ve önerilerine göre hizmet kalitesini arttırmış ve güncellemiştir.

 Yılların verdiği tecrübe ile

Muhafazakar Tekne Turları,

Muhafazakar Saklıkent Kanyonu Turları,

Muhafazakar Dalyan İztuzu Plajı Turları,

Muhafazakar Kayaköy Ölüdeniz Turları,

Muhafazakar Özel Tekne Gemi Kiralama,

Muhafazakar Özel Minibüs Kiralama başlıkları altında kaliteli ve huzurlu hizmet vermektedir.

 Fethiye Huzurlu Tatil denilince 2021 yılında alkolsüz aile turları şu şekildedir;

FETHİYE HELAL KONSEPT GEMİ TEKNE TURLARI ( YEMEKLİ / ALKOLSÜZ )

ÖLÜDENİZ KELEBEKLER VADİSİ GEMİ TEKNE TURLARI ( YEMEKLİ / ALKOLSÜZ )

MUHAFAZAKAR İSLAMİ DALYAN İZTUZU PLAJI TURLARI ( YEMEKLİ / ALKOLSÜZ )

İSLAMİ MUHAFAZAKAR SAKLIKENT KANYONU, GİZLİKENT ŞELALESİ TURU ( YEMEKLİ / ALKOLSÜZ )

 

 Ayrıca özel araç ve tekne turları ile de izole turlar da düzenleyen firmamız Fethiye'de tatiliniz süreniz boyunca görmek istediğiniz farklı noktaları da görme imkanı sağlıyor. 2 - 4 - 6 - 8 - 10 kişilik vip minibüsler ile özel olarak sadece sizin ve ailenizin olacağı şekilde Marmaris, Akyaka, Göcek, Gökova, Sarıgerme, Kaş, Kalkan, Demre, Olimpos, Datça gibi noktalara turlar düzenlenebilmektedir.

 Fethiye çıkışlı özel tekne gemi kiralama turları,

Ölüdeniz çıkışlı özel tekne gemi kiralama turları ile de en güzel koyları, adaları gezme, görme ve ziyaret etme imkanıda mevcuttur.

 Siz de yaz tatiliniz için İslami Muhafazakar Tatil planı yapıyorsanız tüm ihtiyaçlarınıza tek elden cevap veren Intersky Turizm ile telefon, mail, Whatssapp, mesaj ile iletişime geçebilir, rezervasyon için detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Huzurlu Tatiller Dileriz.

 

Fiyatlar
Ocak 0 TL
Şubat 0 TL
Mart 0 TL
Nisan 0 TL
Mayıs 0 TL
Haziran 0 TL
Temmuz 0 TL
Ağustos 0 TL
Eylül 0 TL
Ekim 0 TL
Kasım 0 TL
Aralık 0 TL
Rezervasyon Yap
Whatsapp
>