Covid 19 kısıtlamalarının kalkmasının ardından tatilcilerin yoğun ilgi gösterdiği yerlerin ilk sırasında Fethiye ve Ölüdeniz alıyor. Doğal, kültürel, tarihi bakımdan bir çok öğeye sahip olan Muğla'nın Fethiye ilçesi, Ege'nin incisi gibi parlamaya devam ediyor. 

 Antik dönemlerden bu yana binlerce yıldır insanların tercih ettiği Fethiye, günümüzde tatil cenneti olarak anılıyor. Tertemiz havası, masmavi denizleri ile tatil denilince akla gelen en güzel manzaraları bünyesinde barındırıyor Fethiye.

 Fethiye tatil aktivitesi ve turları bakımından da oldukça zengin bir listeye sahip. Extreme sportlardan tekne turlarına, antik kent turlarından, milli park ve doğal alanlarından yürüyüş yollarına kadar birbirinden güzel 50 den fazla aktivite ve tur Fethiye'de tatilcileri bekliyor.

 2021 yılında Fethiye Tatili denince en öne çıkan aktivitelerden bir tanesini sizin için inceleyeceğiz.. Tüplü Dalış Turu.

 Fethiye Tüplü Dalış Turları

 Ölüdeniz Tüplü Dalış Turları başlıkları altında 2 farklı rotada 2 farklı program ile dalış severlere hizmet verilen Fethiye'de herkesin beğenisine göre bir tatil aktivitesi bulmam mümkün.

 Fethiye Tüplü Dalış Turu, sabah 09:00'da teknenin hareketi ile başlayarak Dalyan Koyu'na doğru yola çıkılıyor. Yaklaış yarım saatlik bir deniz yolculuğunun ardından Fethiye dalış noktası olarak da bilinen Dalyan Koyu'na ulaşıyoruz.

 Profesyonel eğitmenler tarafından ekipmanlar ve su altı dili ile ilgili kısa bir eğitimin ardından ilk dalış için artık suya iniyoruz. Fethiye Dalış Turu'nda ilk dalış 2 ila 4 metre arasında 20 dakika sürüyor. Alınan su altı dili eğitiminin aslında ne kadar önemli olduğunu daha ilk dakikalarda anlayabilirsiniz. Profesyonel eğitmenler ile birlikte 3 erli yada 5 erli gruplar halinde yapıla Tüplü Dalış Turu'nda kendinizi tamamen güvende hissedeceksiniz.

 Tüm grubun birinci dalış deneyimlerini tamamlamalarının dardından, öğle yemeği ikramı ile biraz enerji depolanıyor. Dinlenme ve yemek faslı bittikten sonra Fethiye Tüplü Dalış Turu ikinci dalış ile devam ediyor.

 Günün ikinci dalışı, 4 ila 10 metre derinlikte aralığında yapılıyor. Bu size çok da derin gelmeyebilir ancak deniz altında kesinlikle ciddi bir derinğe dalmış oluyorsunuz.

Yine eğitmenlerin gözetiminde gruplar halinde su altına inilerek 20 dakika süresinde dalış ile su altı dünyasını keşfediliyor.

 Tüm dalışların tamamlanmasından sonra dönüş yolculuğu ile Fethiye Limanı'nda Fethiye Tüplü Dalış Turu son buluyor.

 Siz de tatilinizde unutulmayak bir anı yaşamak isterseniz, size Fethiye Tüplü Dalış Turu'nu kesinlikle önerilen aktivitelerin en başında geliyor.

 Fethiye Tüplü Dalış Turları hakkında detaylı bilgi, görsel, iletişim, telefon, fotoğraflar, resimler, fiyatlar, erken rezervasyon, online rezervasyon ve indirim için Intersky Travel Tüplü Dalış Turları linkini ziyaret edebilirsiniz.

 Şimdiden iyi tatiller dileriz.

 

Fiyatlar
Ocak 0 TL
Şubat 0 TL
Mart 0 TL
Nisan 0 TL
Mayıs 0 TL
Haziran 0 TL
Temmuz 0 TL
Ağustos 0 TL
Eylül 0 TL
Ekim 0 TL
Kasım 0 TL
Aralık 0 TL
Rezervasyon Yap
Whatsapp
>