23 Nisan, 2019

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turları, 2019 yaz sezonuna merhaba dedi.

7'den 70', yerli yabancı tüm ziyaretçilerin beğenisini kazanan Saklıkent Kanyonu ile özdeşlesmiş Fethiye Jeep Safari Turları havaların ısınması ile birlikte misafirlerini ağırlamaya başladı.

 Türkiye'nin gözbebeği, tatil kenti Fethiye, dünyaca ünlü Saklıkent Kanyonu, Gizlikent Şelalesi, Çamur Banyoları, Yakapark Doğal parkı gibi noktalara da ev sahipliği etmekte. Birbirinden değerli bu noktaları, su savaşları ve eğlenceli rehberler eşliğinde görebileceğiniz tek tur olan Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turları ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatıyor.

 Intersky Turizm olarak uzun yıllardır düzenlediğimiz Jeep Safari Turlarımızda her yıl binlerce misafir ağırlamakyız. Nisan ayı itibari ile telefon ve online rezervasyonlar ile Jeep Safari macera turlarına katılmak isteyen müşterilerimizi kabul etmekteyiz.

 Çalış Plajı, Fethiye Merkez, Ovacık, Hisarönü, Kayaköy ve Ölüdeniz bölgelerinden ücretsiz, gidiş- dönüş otel servisi imkanı sunduğumuz Fethiye Saklıkent Jip Safari Turları'mıza dileyen tüm misafirler katılabilir.

 Sizde yaz tatiliniz için Çalış, Fethiye, Ölüdeniz, Kayaköy bölgelerini tercih edenlerdenseniz, Fethiye Jeep Safari Turu için yerinizi şimdiden ayırtın.

 Fethiye Saklıkent Jip Safari Turları için iletişim bilgileri, detaylı bilgi ve fotoğraflar için Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Hakkımızda detaylı bilgi ve yorumlar için Intersky Travel Facebook ve Intersky Travel Tripadvisor sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Blog Photo
Whatsapp