Fiyat 654 TL 20$
19€
16£
Süre 1
Bölge Fethiye
Yolcular 1+
0 yorum

Adrenalin tutkunları… Klasik tatil rutininden sıkılanlar…Sizleri Fethiye Saklıkent Jip Safariye davet ediyoruz…

 Tüm güvenlik standartlarına sahip 4*4 veya Patty ( Minibüslerin safari aracı haline getirilmiş versiyonu ) araçlarımız ile Fethiye’nin güzelliklerini Saklıkent Safari Turu'nda keşfetmeye ne dersiniz?

 Saklıkent Safari Tur Programı'nda nelere yok ki ?

 Sıkılmaya vakit bulamayacağınız, Fethiye'nin en meşhur turu, Saklıkent Safari Turu'nda ilk durağımız Yakapark Doğa Parkı. Doğal bir park olan Yakapark'ta soğuk su havuzlarında yüzebilir, koyu yeşil ağaçların,serin gölegelerde köşklerde dinlenebilirsiniz. İçerisinde 5 dakika duranın ücretsiz içecek kazandığı havuzlar ve keşfetmeye değer saklı yamaçları ile Yakapark anılarınızda unutulmaz hatıralar bırakacak.

 Fethiye Jeep Safari Turu'nda ikinci durağımız Gizlikent Şelalesi. Görenleri kendine hayran bırak yeşilliği, buz gibi suları ve serin gölgeleri ile muazzam bir seyir ziyafeti şeklinde geçen Gizlikent Şelalesi ziyaretimize geçmeden önce, hemen yanı başında ki Gizlikent Şelalesi restorantında öğle yemeği ikramı alıyoruz. Yemeğin ardından dileyen misafirlerimiz giriş ücretini ödeyerek Gizlikent Şelalesini ziyaret edebilir, fotoğraf çekinebilir.

 Gizlikent Şelalesi'nin ardından, sonraki durağımız dünyaca ünlü Fethiye Saklıkent Kanyonu. Büyüklüğü ve serin sularıyla ün salmış olan Saklıkent Kanyonu'nu giriş ücretini ödeyerek gezebilir, doğal klima serinliğinde dinlenebilirsiniz. Saklıkent molamız boyunca dileyen misafirlerimiz için Karaçay nehri ringo rafting yapma olanağı da bulunmaktadır. Ayrıca yepyeni bir aktivite olan Zipping' e katılabilir, adrenalin seviyenizi yükseltebilirsiniz. 

 Fethiye Safari Turu' muza devam ederken köylerin ve yeşilliklerin içerisinden geçip eski adı Xanthos yani Karaçay nehrinin sularında eğlence dolu çamur banyosu için duruyoruz. Rehberimizin eşliğinde çamur banyosu ve nehirde duşun ardından turumuzu tamamlamak üzere, yola çıkıyoruz.

 Safari Turu Fethiye Patara Plajı  Çalış Plajı.

 Intersky Turizm olarak, Fethiye Saklıkent Jip Safari Turu na katılacak misafirlerimiz için Ölüdeniz, Hisarönü, Ovacık, Kayaköy, Fethiye ve Çalış Plajı bölgelerinden ücretsiz otel servisi hizmeti de vermekteyiz.

 Fethiye Saklıkent Safari Turu için rezervasyon ve bilgi için iletişim bilgilerimizi sayfamızın üst kısmında görebilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız. 

  Gün boyu su savaşları fotoğraf çekimleriyle sizlere unutlmaz bir deneyim yaşatacak olan bu turumuza sizleride Fethiye Saklıkent Jip Safari Turları'na bekliyoruz…

Sosyal Medyada Paylaş
Whatsapp