04 Aralık, 2017

Fethiye Saklıkent Jp Safari Turları yaz tatil sezonu boyunca her yaştan misafire hitap etmektedir. Dolu dolu bir gün vaad eden Saklıkent Jp Safari Turları, mola noktaları, eğlenceli rehberleri, su savaşaları ve çamur banyoları ile yerli yabancı tüm ziyaretçilere unutulmaz bir gün yaşatmaktadır. Peki tatilcilerin sıkılmadan, her yıl tekrar katıldıkları Fethiye Saklıkent Jp Safari Turu neleri içeriyor ?

 Türkiye’nin turizm cenneti Muğla Fethiye, tarihi, doğal ve kültürel miraslar açısından çok zengin bir bölgedir. Hal böyle olunca aynı gün içerisinde bu noktaların başlıcalarını gezip görebileceğiniz alternatif turlar geliştirilmiştir. Bu turların belkide en önemlisi  Jp Safari Turları’dır. Yerli misafirlerizin Jip Safari olarak da tanımladığı Saklıkent  Safari Turları otelinizden alınışınız ile başlamaktadır. Fethiye, Ölüdeniz, Hisarönü, Ovacık, Kayaköy, Çalış Plajı ve Çiftlik bölgelerinden ücretsiz servis imkanı sunulan Fethiye Saklıkent Safari Turları’na katılmak çok kolay. Özellikle çocuklu aileler için sabah alınış ve akşam bırakış servisi imkanı sunan Saklıkent Kanyonu Jp Safari Turları sabah 08:00 – 08:30 sularında başlamaktadır. Tüm misafirlerin otellerinden alınarak Fethiye Jp Safari Turu toplanma alanına getirilmektedir. Tecrübeli ekip ve rehberler tarafından son kontrollerin yapılmasının ardından, konvoylar halinde Saklıkent Jp Safari Turu’na başlanmaktadır. Fethiye Safari Jp Turu’nda sınırsız su savaşlarının olduğunu ve bu savaşın kaçınılmaz olduğunu belirtmek isteriz. Sabahın erken saatlerinde su savaşları eşliğinde ilk durak Yakapark Doğa Parkı. Ardından Gizlikent Şelalesi ziyaret edilmektedir. Bu sıralama ve mola yerleri tur programlarında göre farklılık göstermektedir. Tüm safari gruplarında olduğu gibi Safari Turunun yıldızı, olmazsa olmazı Saklıkent Kanyonu bir sonraki mola yeridir. Öğle yemeğinden önce veya sonra olarak ziyaret edilen dünyaca ünlü Fethiye Saklıkent Kanyonu, sıcak yaz günlerinde adeta doğal klima serinliği ve güzelliği ile ziyaretçileri kendine hayran bırakmaktadır. Fethiye Saklıkent Kanyonu ziyaretinin ardından Karaçay nehrinde çamur banyosuna geçilmektedir. Doğal bir ortam olan Karaçay Nehri çamur yatakları eğlenceli rehberler ile yıllarca hafızalarınızdan çıkmayacak anılar yaşamanızı sağlayacaktır. Yaşlı genç, yerli yabancı tüm misafirlerin son derece memnun kaldığı Fethiye Saklıkent Jp Safari Turu, çamur banyosu molasının ardından yine tercih edilen programa bağlı olarak, otele dönüşe geçmekte yada Patara Plajı veya Çalış Plajı yüzme molaları doğru yola çıkmaktadır. Türkiye’nin en uzun plajı olan Patara Plajı ( 18.3 km ) veya eşsiz manzarası ile Çalış Plajı molaları da eminiz ki bu eğlenceli günün finalinde size çok iyi gelecek.

 Intersky Travel olarak Fethiye’nin en büyük Saklıkent Jp Safari filosuna sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Her yaşa ve talebe uygun araç seçeneklerimiz ile 3 farklı Saklıkent Jp Safari programı ile hizmetinizdeyiz. Fethiye bölgesinde  Saklıkent Jp Safari Turu denilince akla ilk gelen firma olma özelliği ile Intersky Travel, uzun, kısa, plajlı, plajsız olarak size en uygun safari tur programını sunmaktadır. Tüm tur, paket tur ve detaylı bilgi için websitemizi https://www.interskyturkey.com/tr/ ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz dünyaca ünlü Tripadvisor tavsiye sitesinden, Intersky Travel Sayfasında yerli ve yabancı misafirlerimizin yorumlarını okuyabilir ve turlarımız hakkında gerçek tecrübelerden faydalanabilirsiniz.

 Sizleri de yaz tatiliniz içerisinde Fethiye Saklıkent Safari Jp Turları ile ağırlamak dileğiyle.

Blog Photo
Whatsapp