Fethiye yaz dönemlerinde yerli yabancı bir çok turist tarafından tercih edilmektedir. Fethiye, gerek iklimi, gerek doğal güzellikleri, gerek de kaliteli konaklama ve tur anlayışı ile Türkiye'nin diğer turistik bölgelerinden ayırlmaktadır. Dünyaca ünlü Ölüdeniz, Göcek, Çalış Plajı gibi sahil beldelerini içerinde barındıran Muğla'nın Fethiye ilçesi, 2020 yılında da turizm imkanlarını ziyaretçilerine açıyor.

 Geçmişten bu yana Fethiye Tekne Turları,

Ölüdeniz Tekne Turları,

Göcek Tekne Turları yaz denilince akla ilk gelen aktiviteler olmuştur. Dünya genelinde Kovid - 19 Viriüsü ile tatil ve turizm alanlarında alınan önlemler çerçevesinde, Günübirlik Tekne Turları'nın da yemeksiz olarak düzenlenilmesi düşünülmektedir. 

 Hijen kuralları çerçevesinde son gelişmeleri takip eden firmalar, ilk olarak maske, eldiven gibi hazırlıkları ile misafirlerine güven vermekte. Geçitğimi günlerde günübirlik tekne kapasiteleri kademeli olarak liman başkanlığı ve tekne kooperatiflerinin kararı ile düşürülmüştü. 100 kişi kapasiteli tekneler 45 - 50 kişi kapasiteye kadar düşürülmüştü. Bunun yanı sıra yiyecek tedariği, yemek pişirilmesi, ikram edilmesi ve bulaşıkları gibi önemli konuları inceleyen Fethiye Tekne Turu, Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Tekne Turu ve Göcek Tekne Turu işletmeleri, yemek ikramının sonlandırılması, ihtiyaç duyulduğunda paketli yiyeceklerin teknede satılması gibi bir fikir üzerinde mesai harcamaktadır.

 Fethiye yemeksiz, az kişilik, hijyen kurallarına uygun tekne turları için iletişim, telefon, fiyat, online rezervasyon,

Ölüdeniz Kelebekler Vadisi yemeksiz, az kişilik, hijyen kurallarına uygun tekne turları için iletişim, telefon, fiyat, online rezervasyon,

Göcek yemeksiz, az kişilik, hijyen kurallarına uygun tekne turları için iletişim, telefon, fiyat, online rezervasyon,

gibi bilgiler için Intersky Turizm ve Seyahat Acentası linkimizi ziyaret edebilir, operatörlerimizden canlı detek alabilirsiniz.

 2020 yaz dönemi için, Günübirlik Yemeksiz Tekne Turları'nın yanı sıra, Fethiye Özel Tekne Kiralama, Ölüdeniz Özel Tekne Kiralama, Göcek Özel Tekne Kiralama gibi hizmetler de mümkün. 

 Siz de yaz tatili için Fethiye, Ölüdeniz, Göcek düşünüyorsanız Intersky Turizm & Seyahat Acentası hizmetinizdedir.

Fiyatlar
Ocak 0 TL
Şubat 0 TL
Mart 0 TL
Nisan 0 TL
Mayıs 0 TL
Haziran 0 TL
Temmuz 0 TL
Ağustos 0 TL
Eylül 0 TL
Ekim 0 TL
Kasım 0 TL
Aralık 0 TL
Rezervasyon Yap
Whatsapp