Fiyat 0 TL 0$
0€
Süre
Bölge Fethiye
Yolcular 1+
0 yorum

 Fethiye çıkışlı Günübirlik Efes Antik Kenti ve Meryem Ana Turu

 Intersky Turizm'den yepyeni bir tur daha. Sabah erken saatte, Fethiye'den yola çıktığımız Günübirlik Efes, Meryem Ana Evi ve 7 Uyuyanlar Turu, akşam saat 20:00 / 20:30 sularında yine Fethiye'de sonlanmaktadır.

 Otelinizden alınışınız ile erken saatlerde başlayan turumuz, ilk mola noktamız Muğla'ya kadar devam etmektedir. Muğla'da fiyatımıza dahil olan açık büfe kahvaltı ikramı, anlaşmalı restorantımızda verilmektedir. Kahvaltı'nın ardından Efes Antik Kenti ve Meryem Ana Evi'nin bulunduğu Aydın'ın Selçuk ilçesine doğru tekrar hareket edilmektedir.

 Doğal ve tarihi bakımdan bir çok zenginliğe sahip Selçuk'ta ilk durağımız Efes Antik Kenti. Giriş ücretlerinin fiyatımıza dahil olduğu Efes Antik Kenti Harabeleri'ni profesyonel rehber eşliğinde geziyoruz. Günübirlik turumuzda Efes Harabeleri'nin ardından yine fiyatımıza dahil olan açık büfe öğle yemeği ikramını almak için restorantımıza geçiyoruz. Öğle yemeğinin ardından, Meryem Ana Evi'ni ve 7 Uyuyanlar'ı ziyaret ediyoruz. Meryem Ana Evi ve Yedi Uyuyanlar'ın ardından dönüş yolculuğumuza başlıyor ve otelinizde turumuzu sonlandırıyoruz. 

 Turumuzda sabah kahvaltı ve öğle yemeği molaları ile yorulmadan dünyaca ünlü Efes Harabelerini, Meryem Ana Evi'ni ziyaret edebilir ve Yedi Uyuyanlar'ın hikayesini dinleyebilirsiniz.

 Sizde Fethiye çıkışlı Günübirlik Efes Antik Kenti, Meryem Ana Evi ve 7 Uyuyanlar Turu'na katılmak yada bilgi almak isterseniz Intersky Turizm ile telefon, e mail, whatssapp, mesaj yolu ile iletişime geçebilirsiz.

Sosyal Medyada Paylaş
Whatsapp