27 Kasım, 2017

Ülkemiz yerli yabancı bir çok muhafazakar misafir tarafından ziyaret edilmekte. Bacasız sanayi olarak da bilinen turizm sektörü, ülkemizin en önemli üç gelir kaynağından biri. Yıllar ilerledikçe ülkemize gelen turist çeşitliliği ve yerli turist oranı da artarak çeşitlilik gösterdi. Yeni nesil turizm hareketleri arasında öne çıkan en büyük yenilik Muhafazakar Tatil.

 Peki Muhafazakar Tatil nedir? Muhafazakar Tatil'i kimler tercih eder ?

Muhafazakar Paket Turlar nelerdir ? 

 Muhafazakar Günübirlik Turlar, Muhafazakar Tekne Turları var mıdır ?

Muhafazakar Otelller ve Konaklama seçenekleri nelerdir ?

Muhafazakar Korunaklı Villa Kiralama mümkün müdür ?

 Muhafazakar aileler, muhafazakar çiftler de Türkiye’nin farklı bölgelerinde tatil imkanlarını denemeye başladı. Önceki yıllarda tamamen yabancı turiste endekslenmiş tatil imkanları, Müslüman, muhafazakar turistler tarafından tercih edilememekte idi.

 Günümüzde artık

Helal Kosept Hoteller,

Helal Konsept Villalar,

Helal Konsept Tatil Paketleri,

Helal Konsept Tekne Turları,

Helal Konsept Aktiviteler bulmak mümkün.

 Özellikle Fethiye, Ölüdeniz, Çalış Plajı, Göcek noktaları yerli yabancı bir çok Müslüman, muhafazakar turiste ev sahipliği etmektedir. Bu hizmetler için internet üzerinden önceden bilgi almak, online rezervasyon yapmak da mümkün.

 Yalnızca Müslüman, Muhafazakar misafirlerin kabul edildiği Helal Konsept Turlar’da muhafazakar aileler ve muhafazakar çiftler gönül rahatlığı ile tatil yörelerini ziyaret etmektedir.  Helal Konsept Turlar düzenlenen tatil noktaları arasından Muhafazakar Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Tekne Turu, Fethiye Yassıca Adası, Fethiye Saklıkent, Dalyan gibi, Türkiye’nin önde gelen yöreleri gelmektedir.

 Muhafazakar Tekne Turları, Helal Konsept Tatil ve Helal Konsept Tur düzenleyen Intersky Travel, Helal Göcek Tatili, Helal Fethiye Tatili, Helal Ölüdeniz Tatili, Helal Hisarönü Tatili gibi başlıklar altında günübirlik turlar ile hizmet vermektedir.

 Eğer aklınızda Helal Konsept Yaz Tatili planınız var ise, Fethiye, Ölüdeniz, Hisarönü, Göcek bölgelerinde Helal Konsept Yaz Tatili için Intersky Travel ile iletişime geçebilirsiniz.

Blog Photo
Whatsapp