Fiyat 0 TL 0$
0€
Süre
Bölge Ölüdeniz
Yolcular 1+
0 yorum

Dünyaca ünlü Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi ve koyları yıl boyunca bir çok misafire ev sahipliği etmektedir. Bu yoğunluk, tur teknelerinin kalabalık ve iç içe bir hizmet vermesine sebep olmaktadır. Yerli, yabancı bir çok muhafazakar misafirin rahatsız olduğu bu tekne turları, muhafakar aileler için ciddi sorunlar teşkil etmektedir. Intersky Travel olarak, misafirlerimiz için, Ölüdeniz Fethiye'nin ilk ve tek İslami Helal Konsept tekne turunu düzenlemekteyiz. Sınırlı sayıda kişi kapasitesi ile, yalnızca muhafazakar çiftler ve ailelerin kabul edildiği teknemiz Ölüdeniz sahilinden hareket etmektedir. Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi Helal Konsept Tekne Turu'muz boyunca, deniz ve hava koşullalarına bağlı olarak, 4 yada 5 mola verilmektedir. Mola yerlerimiz Kelebekler Vadisi, Ayanikola Adası, Develi Plajı, Soğuk Su Koyu ve Akvaryum Koyu olabilmektedir. ( Deniz ve hava koşullarına göre hareket etmek, kaptanın insiyatifindedir. ) Turumuz boyunca mola yerlerinde yüzebilir, karaya çıkabilir ( Teknemizin yanaşabildiği yerlerde ) yada teknemizin ikinci katından manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz. Rotamız ve mola yerlerimiz, günübirlik Ölüdeniz Kelebekler Vadisi tekne turu ile aynıdır.

 Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Helal Konsept Tekne Turu'muzun diğer turlardan farkı, muhafazakar misafirlerimize yönelik, alkolsüz ve helal konseptte hizmet vermesidir. Ayrıca Ölüdeniz Fethiye'nin ilk ve tek Helal Konsept Tekne Turu'dur. Öğle yemeği olarak, tavuk veya balık seçeneğini ile makarna, yeşil salata ikram edilmektedir. Alkolsüz konseptte hizmet verek teknemizde gün boyunca, sıcak ve soğuk tüm içecekler ve diğer harcamalar ücrete tabiidir.. Teknemizde, bay ve bayan tuvaleti, soyunma odası da bulunmaktadır.

 Turumuz boyunca,, çocuklarınız ve aileniz muhafazakar bir hizmet alırken, siz de İslami Helal Konsept'te bir tekne ile eşsiz bir gün geçirebileceksiniz.  Teknemizde seccade ve namaz kılma imkanı bulunmaktadır.

 Aileniz ve sevdikleriniz ile mavinin ve yeşilin tüm tonlarını görebileceğiniz Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi bölgesini islami, muhafazakar konsepte gezmek istemez misiniz ? Cevabınız evet ise, sizleri de en kısa sürede turumuza davet ediyoruz.  

 NOT: Cuma günleri, turumuz saat 14:30 başlayıp, 20:00'de sonlanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş
Whatsapp