23 Ağustos, 2018

 Turizm sektörü her geçen gün değişerek gelişmektedir. Farklı tatil beklentileri olan ziyaretciler kendilerine en uygun tatil tipini bulabilmek için internet siteleri üzerinden araştırma yaparak tatillerini planlamaya çalışmaktadır.  Günümüzde her sektörde oldğu gibi, malesef ki bilgi kirliliği tatil sektörünü de etkilemiş durumdadır. Son dönemlerde artan Muhafazakar Tatil, İslami Tatil, Helal Konsept Tatil gibi yeni ve gelişmekte olan turizm eğilimleride bilgi kirliliği ve yanıltıcı reklamlar ile aksatılmaya başlanmıştır. Özellikle Muhafazakar ziyaretcilerin ilgisini çeken Fethiye Kayaköy, Fethiye Ölüdeniz, Fethiye Göcek ve Fethiye Çalış Plajı bölgelerinde yanıltıcı reklam ve eksik bilgilendirme sebebiyle aksaklıkar yaşanmaya başlanmıştır. Helal Konsept Fethiye Tatili, Helal Konsept Fethiye Otelleri, Helal Konsept Fethiye Villa Kiralama,Helal Konsept Turlar konusunda tam hizmet vermekte Intersky Travel, tüm aksaklıkları önlemek üzere makale ve paylaşımlar ile misafirlerini bilgilendirmektedir. İslami tatil planı yapan ziyaretcilerin dikkat etmesi gereken hususların başlıcaları konaklama, günübirlik turlar ve yeme içime konularıdır. Bugün ki makalemizde İslami Konaklama seçeneklerine değineceğiz.

 İslami Muhafazakar Tatil planı yapan izyaretcilerin, tatillerini planlarken araştırmalarına Helal Konsept Oteller'den başlamaktadır. İslami Oteller'in fiyat bakımından diğer otellerden çok daha pahalı olduğu hemen dikkat çekmektedir. Verdiği hizmet bakımından muhafazakar ailelere, muhafazakar çiftlere yönelik kaliteli yönelimler gösteren Helal Konsept Oteller, bayanlar ve çocuklar için ayrı havuz, ayrı güneşlenme alanı, mescid, hamam, açık büfe yemek gibi hizmetler de vermektedir. Her nekadar hizmet çeşitliliği ve kaliteli servisleri ile İslami Oteller öne çıksa da, muhafazakar tatil planlayan misafirler açısından çok pahalı ve de özellikle çok kalabalık olduğu için tercih edilmemektedir. Tercih edilse de sakin, huzurlu, korunaklı bir tatil hayal eden misafirlerin beklentilerini karşılamakta yetersiz kalmaktadır. Peki ailesi, eşi veya sevdikleri ile birlikte güzel bir tatil yaşamayı hayal eden ziyaretçiler için korunaklı konaklama seçenekleri bu kadar mı ? Tabi ki hayır.  Helal Konsept Konaklama Otelleri'nin yanı sıra, ekonomik fiyatları, özel kullanım alanları, korunaklı havuzları, önceden tercihinize göre hazırlanmış dekorasyonları ile Helal Konsept Villa'lar da bulunmaktadır. İslami Tatil Villaları olarak da adlandırılan korunaklı İslami villalar, muhafazakar çocuklu aileler ve muhafazakar çiftler tarafından daha ekonomik fiyatları ile beklentileri tam olarak karşılamaktadir. Firmamız Interksy Travel tarafından yapılan araştırma ve anketlere göre, korunaklı havuzu, korunaklı bahçesi, özel kullanım alanları olan Helal Tatil Villaları, kalabalık Müslüman aileler, Müslüman balayı çiftleri tarafından daha çok tercih edilmektedir. Helal Konsept Tatil tercih edenlerin % 90'ı Helal Tatil Villaları'nı tavsiye etmektedir. Her keseye uygun, farklı konum ve özelliklerde kaliteli iç mimarisi, çocuk odaları, ebeveyn odaları ile muhafazar ailelerin huzurlu bir tatil geçirebildiği Helal Konsept Villalar İslami Otelleri'den daha ekonomiktir. 4 odalı, 5 odalı geniş Helal Tatil Villaları bulmakda mümkündür. Otellerde kişi başı ücret ödenirken, bir kaç ailenin bir arada konaklayabildiği, geniş İslami villalar ekonomik ve unutulmaz bir tatil için biçilmiş kaftan. Ayrıca balayı çiftleri açısından da tüm beklentileri karşılayan İslami Tatil Villaları, dünya evine giren çiftlerimize başbaşa huzurlu bir tatil ortamı sağlamaktadır.

 Yazımızın sonunda, özetle anlatmak gerekirse, çocuklarınız aquapark veya çocuk klubünde eğlenirken sizler de alkolsüz herşey dahil bir tatil, beş yıldızlı Muhafazakar Helal Konsept Tatil arıyorsanız İslami Oteller sizin beklentileriniz karşılayacaktır. Gözlerden uzak, kendi korunaklı havuzunuzda, korunaklı villanızda, aileniz ile birlikte kendi programlarınızı oluşturabileceğiniz bir Muhafazakar Helal Konsept Tatil istiyorsanız, ozaman size İslami Tatil Villa Kiralama'yı tavsiye ederiz.

 Dünyaca ünlü bir tatil cenneti olan Türkiye, yabancı ülkelerden çok daha ekonomik, çok daha samimi bir tatil için listenin en başına yazılmayı hak ediyor. Kültürel ve dini değerlere bağlı, İslami bir tatil için sizleri cennet vatanımız Türkiye'ye bekliyoruz.

Blog Photo
Whatsapp