03 Ağustos, 2018

Her geçen gün, tatil sektörü yeni hizmet anlayışı ile gelişmekte. Ülkemiz, özellikle son on yıllık süreçte muhafazakar tatilciler için önemli bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Turizm sektöründe faaliyet gösteren otel, seyahat acentası ve emlak işletmeleri de gelişem Helal Konsept Tatil trendine cevap verebilmek için yeni hizmetler geliştirmektedir. 2018 yılı yaz tatil sezonu döneminde en çok tatil konsepti olarak Helal Konsept birinci sırada yer almaktadır. Özellikle yabancı ziyaretcilerin tercih ettiği Ölüdeniz, 2018 yaz tatil döneminde Helal Konsept Tatil seçenekleriyle göz doldurmaktadır. Muğla Fethiye'de hizmet veren Intersky Turizm Seyahat Acentası verilerine göre, 2016, 2017 yıllarında ki Ölüdeniz Helal Konsept Tatili tercih eden ziyaretci sayısı 2018 yılında iki katına ulaşmış durumda. 

 Helal Konsept Tatil için Fethiye Ölüdeniz'i tercih eden tatilcilere sunulan birbirinden güzel tur ve aktiviteler var. Helal Konsept Ölüdeniz Fethiye tatili için adıncan sıkca söz ettiren turların başında Helal Konsept Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Tekne Turu gelmektedir. Diğer tekne işletmelerinden en az bir saat erken hareket ile güne başlayan Helal Konsept Ölüdeniz Tekne Turu misafirlerine mümkün olduğunca sakin ve dingin bir gün vaad ediyor. Mola yerleri arasında dünyaca ünlü Kelebekler Vadisi, St.Nicholas Adası, Akvaryum Koyu, Develi Plajı ve Soğuk Su Koyu gibi noktaları barındıran Helal Konsept Ölüdenz Tekne Turu hergün muhafazar ailelerin ve çiftlerin hizmetinde. Helal Konsept Ölüdeniz Tekne Turu alkolsüz olarak misafirlerini ağırlamakta. Ölüdeniz bölgesi bilindiği üzere yüksek tur fiyatlarının yanısıra, tur esnasında yüksek fiyatlarla satılan içecekler sebebiyle bir çok tatilcinin bütçesini zorlamakta. Bu aksaklığı gidermek için, Helal Konsept Ölüdeniz Tekne Turu '' Alkolsüz, Herşey Dahil '' olarak düzenlenmektedir. Yani çay, kahve, kola, fanta, su gibi soğuk sıcak tüm içecekler fiyata dahil olarak sınırsız ikram edilmekte. Helal Konsept Ölüdeniz Tekne Turu'nda ayrıca Türk damak tadına hitap eden, Ölüdeniz bölgesinde yalnızca Helal Konsept Tekne Turu'nda bulabileceğiniz ayran, şalgam, limonata gibi lezzetlerde ikramlar arasında. Tekne de öğle yemeği olarak tavuk şiş veya uskumru balığı + makarna + salata içeren bir menü sunulmakta. Üstüne yaz aylarının olmazsa olmazı meyve de unutulmamış. Özellikle çocuklu ailelerin gönül rahatlığı ile katılarak eğlenebileceği bu tur, gelişen Helal Konsept Ölüdeniz Tatil sektörünün göz bebeği. Son üç yıldır bu konuya yön veren Intersky Turizm'in hakkını da teslim etmek gerek.  Intersky Travel Fethiye çıkışlı, Helal Konsept Ölüdeniz Tekne Turu'nun yanısıra, Helal Konsept Saklıkent Kanyonu Turu, Helal Konsept Dalyan İztuzu Plajı Turu, Helal Konsept Fethiye Tekne Turu, Helal Konsept Türk Hamamı gibi hizmetler de vermektedir.

 Kısacası Türkiye gelişen Helal Konsept Tatil kültürünce dünya lideri olmaya aday. Türkiye'nin cennet köşesi Fethiye Ölüdeniz gibi bir markası, bu markanın da Helal Konsept Ölüdeniz Tekne Turu gibi keyif ve huzur dolur bir turu varsa, Helal Konsept Tatil konusunda Türkiye'nin dünya lideri olmaması için hiç bir neden yok.

Blog Photo
Whatsapp