Liberty Fabay Hotel Fethiye  yıldızlı tatil anlayışı ile kapılarını 2022 yaz sezonuna açtı.

Birbirinden renkli bir çok hizmeti içerisinde barındıran Liberty Fabay Hotel, Çalış Çiftlik mevkiinde denize sıfır olarak konumlanıyor.

 Dalaman Havalimanı'ndan yaklaşık 35 km uzaklıkta bulunan yaz tatili oteli Liberty Fabay'a özel transfer hizmeti ile 40 dk da ulaşmak mümkün.

 Liberty Fabay Hotel Fethiye yi tercih eden misafirlere yönelik günübirlik tekne turları, aktiviteler, araçkiralama, Antalya Havalimanı ve Dalaman Havalimanı transfer hizmetleri sağlayan Intersky Travel, her yıl olduğu gibi bu yıl da iddalı.

 Otel dışarısında Fethiye, Ölüdeniz, Göcek gibi noktaları keşfetmek isteyen misafirlere bir çok farklı tur, aktivite sunan firmamız 2022 yaz tatili için ziyaretçilerini bekliyor.

 Liberty Fabay Hotel Fethiye misafirlerinin kolayca online rezervasyon yapabilmeleri için www.interskyturkey.com adresini ziyaret etmeleri yada 00 90 530 177 9 666 no'lu telefon dan bilgi almaları yeterli olacaktır.

 Liberty Fabay Dalaman Havalimanı Transferi

 Liberty Fabay Hotel Antalya Havalimanı Transferi

 Liberty Fabay Hotel Aktiviteleri Bilgi

 Liberty Fabay Fethiye Günübirlik Tur ve Gezileri

 Liberty Fabay Hotel Calis AraçKiralama Hizmetleri öne çıkan hizmetlerimizden yalnızca birkaçı.

 Siz de yaz tatiliniz için Liberty Fabay Hotel Fethiye'yi tercih ediyorsanız, tüm tur, aktivite, transfer ve araç kiralama ihtiyaçlarınız için direkt olarak Intersky Travel ile telefon, mail, websitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 Şimdiden iyi tatiller dileriz.

.

.

.

.

#libertyfabayhotel

#libertyfabayfethiye

#libertyfabayhotelcalisciftlik

#libertyfabayhoteltransfer

#libertyfabayhotelaraçkiralama 

Fiyatlar
Ocak 0 TL
Şubat 0 TL
Mart 0 TL
Nisan 0 TL
Mayıs 0 TL
Haziran 0 TL
Temmuz 0 TL
Ağustos 0 TL
Eylül 0 TL
Ekim 0 TL
Kasım 0 TL
Aralık 0 TL
Rezervasyon Yap
Whatsapp