Fiyat 1.488 TL 45$
41€
35£
Süre
Bölge Ölüdeniz
Yolcular 1+
0 yorum

Fethiye ve Ölüdeniz'in masmavi serin suları sizleri bekliyor…

Fethiye Tüplü Dalış Turu;

Profesyonel dalış eğitmenlerimiz eşliğinde 2 adet 20'şer dakikalık tüplü dalış yapabileceğiniz Fethiye Tüplü Dalış Turları sizi bekliyor.

Fethiye Dalış Turu'nda, 2 – 8 mt arasında dalış yapabilir sualtı video ve fotoğraf çekimleri yaptırabilirsiniz. Sabah ve ögleden sonra olmak üzere iki farklı koyda iki farklı derinlikte yapacağınız dalış deneyiminizi asla unutamayacaksınız. İlk dalışınız 2 – 4 mt, ikinci dalışınız eğer herhangi bir sağlık probleminiz yok ise 4 – 8 mt arasında profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek.

Usta bir dalgıç mısnız? O halde lisansınızı yanınızda getirmeniz şartı ile lisans derinliğinizde dalma olanağı sağlıyoruz.

Fethiye'de Dalış yapmak istemez fakat ailenizle bir gün geçirmek isterseniz, sizleri de teknemize koylarda yüzmek üzere, makul bir tekne turu fiyatı karşılığında turumuza bekliyoruz.

 Intersky Turizm olarak, Fethiye Tüplü Dalış Turu için, ÖlüdenizHisarönü, Ovacık, KayaköyÇalış Plajı bölgelerinden ücretsiz servis hizmetimiz bulunmakta. 

 Köyceyiz, DalyanSarıgermeGöcek, Kaş, Kalkan bölgelerinden de Fethiye Tüplü Dalış Turu için ilave ücret karşılığında servis hizmeti verilebilmektedir.

 Fethiye Tüplü Dalış Turları hakkında detaylı bilgi, online rezervasyon için telefon, mail adresi üzerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

 Fethiye ve Ölüdeniz'in su altı zenginliklerini keşfetmek isterseniz sizleri de Dalış Tuları'mıza bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş
Whatsapp