07 Mayıs, 2019

 Mayıs ayı itibari ile, Fethiye ve Ölüdeniz'de  bir çok turizm işletmesi sezon hazırlıklarını tamamlayarak, yaza merhaba dedi. Günübirlik turları, günübirlik tekne turları,yamaç paraşütü gibi çeşitli aktivitelere eve sahipliği eden Ölüdeniz'de otellerin açılması ile yerli yabancı ziyaretçiler bölgeye akın etmekte.

 Ölüdeniz Muhafazakar Turları, Fethiye Muhafazakar Turları denilince akla gelen ilk ve tek seyahat acentası olan Intersky Travel'de hazırlıklarını tamamlayan firmalar arasında.

 Ölüdeniz Muhafazakar Tekne Turu veya Muhafazakar Kelebekler Vadisi Tekne Turu olarak da bilinen, bölgenin ilk ve tek günübirlik muhafazakar tekne turu'nu düzenleyen Intersky Turizm, tecrübeli ekibi ve donanımlı teknesi ile şimdiden rezervasyonlar almaya başlamış durumda. Ramazan Ayı sebebi ile Muhafazakar Tur organizasyonuna ara veren firmamız Ramazan Bayramı itibari ile yaz sezonuna başlayacaktır. 

 Tatil için Muğla'nın Fethiye İlçesini tercih eden Muhafazakar Tatilci'ler, Muhafazakar Ölüdeniz & Kelebekler Vadisi Tekne Turu'nun yanı sıra, Muhafazakar Fethiye Tekne Turu, Muhafazakar Dalyan Turu, Muhafazakar Saklıkent Kanyonu Turu gibir birbirinden güzel ve özel tur seçenekleri bulabiliyor.

 Muhafazakar Turlar için, Ölüdeniz, Hisarönü, Kayaköy, Fethiye, Çalış, Yanıklar bölgelerinden ücretsiz servis imkanı sağlayan Intersky Travel, Kaş, Kalkan, Seydikemer, Köyceğiz, Dalyan, Sarıgerme ve Göcek gibi uzak noktalardan da cüzzi ücret karşığında gidiş-dönüş servis hizmeti vermektedir.

 Muhafazakar Turlar, Muhafazakar Tatil, Muhafazakar Villa Kiralama, Korunaklı Villa Kiralama denildiğinde Dalyan'dan Göcek'e, Çalış'tan Hisarönü'ne, Kayaköy'den Ölüdeniz'e, Kalkan'dan Kaş'a Intersky Travel sizlerle.

Blog Photo
Whatsapp