21 Temmuz, 2017

Dünyaca ünlü Fethiye Ölüdeniz Babadağ'da ki teleferik hattı kurma çalışmaları nihayet 2017 yılı içerisinde start alıyor. Tüm dünyanın ilgisini çeken Fethiye Ölüdeniz'de yerli yabancı bir çok misafirin merakla beklediği sevindirici haber sonunda geldi. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası'nın destek ve katkılarıyla Ölüdeniz Babadağ Teleferik hattı çalışmaları başlamış bulunmakta. Eski Yunan Köyü Kayaköy'ü, Mavi Bayraklı Ölüdeniz Kumburnu Plajı'nı, irili ufaklı birbirinden güzel ve özel Ölüdeniz Koyları'nı seyretme imkanı sağlayacak olan Ölüdeniz Babadağ Teleferik hattı, Yamaç Paraşütü firmaların tarafından da kullanılabilecek. Ölüdeniz Babadağ'dan kalkış yaparak yamaç paraşütü uçuşu deneyimini yaşamak isteyen ziyaretçiler ürkütücü araç yolculuklarının yerine manzaranın tadını çıkararak zirveye ulaşacaklarından dolayı çok memnun.

 Fethiye Skywalk Teleferik Projesi adı verilen çalışma Fethiye Ölüdeniz turizm sektörüne büyük katkıda bulunacak gibi görünüyor. Daha şimdiden tüm dikkatleri üzerine toplayan Fethiye Skywalk Teleferik Projesi çalışmaya başladığında, Türkiye'de yılın projesi olmaya aday olacaktır. A'dan Z'ye herşeyin düşünüldüğü Fethiye Skywalk Teleferik Projesi'nde ziyaretçilerin ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetleri bulmak mümkün. Babadağ 1700 metre Teleferik İstasyonu, Babadağ 1800 metre Telesiyej İstasyonu, Babadağ 1900 metre Telesiyej İstasyonu şeklinde tasarlanan Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik projesi, 1700 metre Restorant / Kafeteryası, 1800 metre Restorant / Kafeteryası, 1900 metre Restorant / Kafeteryası ile tüm ziyaretçilerine görsel bir şölen vaadediyor. Asansör, yürüyen merdiven, Teleferik Bileti Satış gişeleri, Telesiyej Bileti Satış gişeleri ve eğitimli personeli ile genç, yaşlı, engelli demeden kapılarını tüm dünyaya açıyor.

 Türkiye'nin dünyaca ünlü markası olan Fethiye Ölüdeniz Babadağ'da 2017 Türkiye'sine yakışır bir tesis yükseliyor. Fethiye Skywalk Teleferik Projesi'nin hayata geçirileceği günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Tüm halkımıza hayırlı olması dileğiyle.

Blog Photo
Whatsapp