2021 yılı başında faaliyete giren Ölüdeniz Babadağ Teleferik İşletmesi yerli yabancı tüm tatilcilerin hayallerini süslüyor.

 Dünyaca ünlü Ölüdeniz Plajı manzarası eşliğinde Babadağ dağı zirvesine doğru yapılan 20 dakika süreli teleferik yolculuğu turları Fethiye ' ye yepyeni bir aktivite daha hediye etmiş durumda.

 Babadağ dağı Yamaç Paraşütü Uçuşu kalış pistlerine de ev sahipliği etmesi ile de oldukça büyük bir üne sahip. Daha öncelerinde karayolu ile zirveye ulaşılabilenen Babadağ için artık çok daha kısa ve daha keyifli bir yolculuk imkanı mümkün.

 Fethiye Ölüdeniz 'den Babadağ ' a giden teleferik nereden başlıyor nedere bitiyor ?

 Fethiye Ölüdeniz Teleferik işletmesi başlangıç noktası Ölüdeniz seyir terası olarak da bilinen noktada yer alıyor. Bu açıdan başlayan teleferik yolculuğu babadağ ın zirvesine kadar Ölüdeniz otellerini, Kumburnu Ölüdeniz Plajı'nı, Ölüdeniz günübirlik teknelerini ve Ölüdeniz Yamaç Paraşütlerini içeren görel bir şölen yaşatıyor. Teleferik Turu yine aynı noktada sonlanıyor.

  Babadağ Teleferik Turu için ulaşım nasıl sağlanıyor  ?

 Fethiye Teleferik Turları için farklı yerleşim yerlerinden de yoğun ilgi ve talep görülmektedir. Göcek, Çalış Plajı, Hisarönü, Kayaköy, Kalkan, Kaş bölgelerinden de Babadağ Teleferik Turu için Fethiye Ölüdeniz'e gelmek isteyen yerli yabancı bir çok ziyaretçi var. Ziyaretçilerin bir bölümü kendi araçları ile gelirken diğer bir bölümü de dolmuş, taksi gibi hizmetleri ile gelebiliyor. Babadağ Teleferik işletmesinin otoparkının yetersiz olması, dolmuşların anayolun kenarında yolcu inidirip bindirmesi, Ölüdeniz ' e giden yolun trafik yoğunluğu gibi sebeplerden dolayı ziyaretçiler telferik işletmesine ulaşımda zorluk çekiyor. 

 Babadağ Teleferik işletmesine ulaşım için Intersky Turizm Acentası olarak kaliteli, etkili bir ulaşım servisi hizmeti sunuyor. Bulunduğunuz adresten özel araçlar ile alınarak hiç vakit kaybetmeden Babadağ Teleferik Turu na katılabilirsiniz.

 Ölüdeniz Babadağ Teleferik Turu kişi başı fiyatları nelerdir ?

 Ölüdeniz Babadağ Teleferik Turu bileti nereden alınır ?

 2021 yılında, Ölüdeniz den Babadağ a teleferik turu bilet fiyatı kişi başı 80 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyat gidiş dönüş teleferik yolculuğu için geçerlidir. 

 Teleferik ile Babadağ Turu bileti , işletici firmanın kalış istasyonu yani başlangıç noktası olan Ölüdeniz istasyonunda ki ofisten alınabilir. Babadağ Teleferik Turu için önceden rezervasyon yapılmasına gerek duyulmamaktadır. Telefon ile bilgi alınabilir ancak ödeme veya ön rezervasyon yapılamaz. Biletinizi kalkış istasyonundan kredi kartı veya nakit ödeme ile alabilirsiniz.

 Dünyanın turizm cenneti Fethiye, bu yepyeni aktivitesi ile Türkiye de Ege bölgsinde ve Muğla 'da adınan oldukça söz ettirecek gibi görünüyor. Sizde yaz tatiliniz için Fethiye yi tercih edenlerdenseniz, Ölüdeniz Babadağ Teleferik Turu na mutlaka katılın derim.

 Şimdiden iyi tatiller..

 

 

 

 Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik Turu ulaşımı hakkında detaylı bilgi, telefon, iletişim, görsel, fiyatlar, saatler, rezervasyon için Intersky Travel ile iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatlar
Ocak 0 TL
Şubat 0 TL
Mart 0 TL
Nisan 0 TL
Mayıs 0 TL
Haziran 0 TL
Temmuz 0 TL
Ağustos 0 TL
Eylül 0 TL
Ekim 0 TL
Kasım 0 TL
Aralık 0 TL
Rezervasyon Yap
Whatsapp
>