Dünyaca ünlü Ölüdeniz i yukarıdan görmek istiyor ancak Yamaç Paraşütü Uçuşu ndan korkuyor musunuz ? Size çok daha güvenli, sakin bir alternatif olduğunuz söylesek ? Babadağ Teleferik sayesinde, siz de sevdikleriniz ile birlikte 6 - 8 kişilik kabinlerde, eşşiz Ölüdeniz Plajı manzarası izleyebilirsiniz. 

 Babadağ ardıç ağaçları ile kaplı, denize paralel uzanan doğal bir paraşüt pisti konumundadır. Sık çam ormanları ile kaplı olan Babadağ insanı dinlendiren bir güzelliğe sahiptir. Babadağ ın hemen altında masmavi denizi ile Ölüdeniz Sahili uzanmaktadır. Yerli yabancı bir çok tatilciyi kendisine hayran bırakan Babadağ ve Ölüdeniz her yaz ziyaretçi akınına uğramaktadır. Bu manzarayı eskiden yalnızca Ölüdeniz Yamaç Paraşütü ile görebilmekteyken, günümüzden yepyeni bir alternatif daha sunulmuştur. Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik İşletmesi.

 Babadağ dağının eteklerinde yer alan başlangıç istasyonundan binilerek Babadağ ın zirvesine yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuğa başlayabilirsiniz. Sevdikleriniz ile birlikte, sakin, güvenli bir yolculuk ile, yemyeşil çam ormanlarını ve masmavi Ölüdeniz denizini izleyebilirsiniz. Toplam yüksekliği 1960 mt olan Babadağ Dağı nda, 1200 mt ve 1700 mt olmak üzere 2 istasyonu bulunan Babadağ Teleferik İşletmesi Ölüdeniz Tatili nizin en unutulmaz gününü yaşamayı sizlere vaadediyor. 

 Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik İşletmesi hakkında en fazla merak edilen sorular şu şekildedir;

 Babadağ Teleferik İşletmesi nerede dir ?

Babadağ Teleferik İşletmesi başlangıç istasyonunda otopark mevcut mudur ?

Ölüdeniz Teleferik bilet fiyatları ne kadardır ?

Ölüdeniz Babadağ Teleferik işletmesi ulaşım hizmetleri nelerdir, ne kadardır ?

 

 Babadağ Teleferik işletmesi, başlangıç istasyonu ve bilet gişeleri Ölüdeniz Plajı'na giden yol üzerinde yer almaktadır. Fethiye merkezden yaklaşık 17 km mesafede yer almaktadır. Babadağ Teleferik ile manzaranın tadını çıkartmak isteyen misafirler, kalkıltan önce, başlangıç noktasında ki Bilet Gişesi nden biletlerini almalıdır. Yetişkin ve Öğrenci Bileti olarak fiyatlanan Babadağ Teleferik Biletleri nakit veya kredi kartı ile alınabilmektedir. Teleferik başlangıç istasyonu yakınında araçlarınızı park edebileceğiniz otopark mevcuttur. Otopark ile başlangıç istasyonu arasında elektirikli toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanmaktadır.

 Ulaşım a alternatif olarak Intersky Travel ile iletişime geçebilir, toplu veya özel ulaşım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Intersky Travel olarak 2023 yaz döneminde de, tatil planlarını Muğla Fethiye Ölüdeniz üzerinde yapan tüm ziyaretcilerin yanındayız. 

#babadagteleferik #oludenizteleferik #fethiye #ölüdeniz 

 

Fiyatlar
Ocak 0 TL
Şubat 0 TL
Mart 0 TL
Nisan 0 TL
Mayıs 0 TL
Haziran 0 TL
Temmuz 0 TL
Ağustos 0 TL
Eylül 0 TL
Ekim 0 TL
Kasım 0 TL
Aralık 0 TL
Rezervasyon Yap
Whatsapp