Fiyat 5.112 TL 159$
147€
125£
Süre 30 Dk
Bölge Ölüdeniz
Yolcular 1+
0 yorum

Ölüdeniz ve koylarını yerden Yamaç Paraşütü Uçuşu ile 1965 metreden görmeye ne dersiniz?

Tamamen sertifikalı ve profesyonel pilotlarımızın kontrolünde bu eşsiz macera tatilinizin ve hayatınızın en unutulmaz anıları arasına girecek.

 Dünyanın en iyi ilk üç kalkış noktasından biri olan Fethiye Babadağ’ın denize paralel yamacından bu adrenalin dolu yolculuğa başlıyoruz. Yaklaşık 30 – 40 dk sürecek olan Ölüdeniz Yamaç Paraşütü uçuş deneyimi ile Ölüdeniz'in mavi yeşil manzarasını seyire dalacaksınız.

 Intersky Turizm olarak Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Uçuşu'na katılmak isteyen misafirlerimiz için Ölüdeniz, Hisarönü, Ovacık, Kayaköy, Fethiye ve Çalış Plajı bölgelerinden ücretsiz servis imkanı sağlamaktayız.

 Köyceğiz, Dalyan, Sarıgerme, Göcek, Kaş, Kalkan bölgelerinden de ilave ücret karşılığında Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Uçuşu'na katılmak isteyen misafirlerimize yardımcı olmaktayız.

 Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Uçuşu hakkında detaylı bilgi, rezervasyon için iletişim numaralarımızdan telefon veya mesaj yolu ile yada mail adresimiz üzerinden mail yolu ile Intersky Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

 Tatilinizin ve hayatınızın en sıradışı, en unutulmaz anıları için sizleri de Fethiye Ölüdeniz'e Babadağ Yamaç Paraşütü Uçuşu'na bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş
Whatsapp