07 Haziran, 2015

Fethiye Ölüdeniz ÖzelTurlar Hakkında Bilgi

Cennetten bir köşe olan Fethiye’miz ve bulunduğu bölge tarihi, Doğal ve kültürel güzellikler bakımından çok zengin bir yapıya sahiptir. Her turizm noktasına maalesef ki sürekli turlar yapılamamaktadır ama sizin, ailenizin veya grubunuzun ilgisini çeken bir bölgeye sadece sizin olduğunuz Fethiye, Ölüdeniz, Hisaronu, Kayaköy Özel Turlarımızla hizmetinizdeyiz. Tamamen sigortalı, klimalı ve konforlu araçlarımız ve tecrübeli ekibimizle unutamayacağınız bir gün geçireceğinize eminiz. Dilerseniz, sizlere gezilebilecek, öne çıkan bölgeler ve rotalar hakkında da bilgi, fotoğraf ve tavsiyelerde de bulunabiliriz.

Fethiye & Ölüdeniz Özel Tekne Turu Hakkında Bilgi

Yalnızca siz, arkadaşlarınız, aileniz, Ölüdeniz’ in veya Fethiye’nin koy ve adalarına doğru muhteşem bir yolculuğa çıkacaksınız. Tecrübeli ekibimiz ve kaliteli hizmetimiz siz değerli misafirlerimize unutlmaz bir gün yaşatacak. Mangalda, taze olarak pişilip servis edilen açık büfe yemeğimiz teknemizde, eşsiz koy ve ada manzarasında sizlere ikram edilecektir.

 Fethiye ve Ölüdeniz'den düzenlediğimiz, özel tekne turlarımız ile ilgili bilgi, detay, inidirim ve online rezervasyonlarınız için, lütfen Fethiye Ölüdeniz Özel Turlar sayfamızı ziyaret ediniz.

 Hakkımızda yorum, tavsiye ve görüşler için, facebook ve tripadvisor sayfalarımız ziyaret edebilirsiniz.

Blog Photo
Whatsapp