+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Sahil Jip Safari Turu Fethiye

Sahil Jip Safari Turu Fethiye

   Bölgede yeni bir tur olan Sahil Jip Safari turumuz Fethiye etrafında yer alan ve doğal güzellikleri içinde barındıran muhteşem manzaralı  dağları, eşsiz berrak denizlere ev sahipliği yapan koyları ve kıyı şeridini keşfe çıkıp, tabiatı tüm canlılığıyla içinize çekmeyi kapsıyor.

   Herzaman ki gibi aktivitemiz sabah Land Rover arazi araçlarıyla otelinizden alınmanızla başlıyor.Alış saati otelinizin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir fakat takribi başlangıç zamanını 09:00-09:30 arası diyebiliriz. Yolculuğun devamında Hisarönü üzerinden Babadağ yamaçlarında bulunan tarihi Likya Yoluna giriyoruz. Burada bizleri bol bol fotoğraf çekebileceğimiz büyüleyici Ölüdeniz manzarası karşılıyor.Ardından tekrar Hisarönü üzerinden tarihi Kayaköy’e geçip, orman yolundan Fethiye merkezine doğru inerek,şehre hakim tepeye adeta kuşbakışı konumlandırılmış , geçmişi M.Ö 4.YY’a dayanan , eşsiz bir manzaraya sahip Amintas kaya mezarlarına geliyoruz. Burada çay molası eşliğinde dileyen fotoğraf çekerken , dileyenler de kaya mezarlarını inceleme fırsatı  buluyor.Bunun sonrasında yolumuza Fethiye içinden geçerek orman ve denizin kucaklaştığı koy ve kıyıları ziyaret etmeyle devam ediyoruz.Burada bizleri taze ve organik yiyeceklerden oluşan doyurucu ,lezzetli öğle yemeği bekliyor olacak. Mola verdiğimiz bu koyda yemeğin ağırlını atmak,doğanın tadını çıkarmak ve kristal parlaklıktaki denizde yüzmek için fazladan bir saatimiz olacak.

   Bunun akabinde yarım adanın diğer kıyılarındaki güzel ve el değmemiş koyları ziyaret ederek , rotamızı tekrar Kayaköy’e çeviriyor ve tarihi geçmişi kalıntılarından çok daha trajik bu köyde serbestçe dolaşıp,keşif yaptıktan sonra turumuzu başladığımız yer olan otellerimizde sonlandırıyoruz.


Rezervasyon

Sahil Jip Safari Turu Fethiye Tur Günleri :  Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Hareket Yerleri ve Saatleri : : Liberty Lykia World Hotel 09:30, Ölüdeniz 09:45, Hisaronu 10:00, Ovacik 10:00, Fethiye 09:45, Hillside Beach Club Hotel 09:30, Letoonia Club Hotel 09:30, Çalış 09:30, Barut Fethiye Sensatori Hotel 09:15, Majestic Tuana Club Hotel 09:15 Dahil Olanlar: Ulaşım, Rehberlik, Öğle Yemeği, Sigorta. Dahil Olmayanlar : Tur Cdsi, İçecekler.

Fiyat : £ 20152 TL
$ 26
€ 24

Yetişkin ( 11 yaş ve üzeri )

Çocuk ( 4 - 11 yaş )

Bebek ( 0 - 3 yaş )

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.