Uçur
+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Fethiye Saklıkent Jp Safari Turu

Fethiye Saklıkent Jp Safari Turu

Adrenalin tutkunları… Klasik tatil rutininden sıkılanlar…

Sizleri Fethiye Saklıkent Jp Safariye davet ediyoruz… Tüm güvenlik standartlarına sahip 4*4 veya Patty ( Minibüslerin safari aracı haline getirilmiş versiyonu ) araçlarımız ile Fethiye’nin güzelliklerini keşfetmeye ne dersiniz? İlk durağımız Yakapark Doğa Parkı. Doğal bir park olan Yakapark'ta soğuk su havuzlarında yüzebilir, koyu yeşil ağaçların,serin gölegelerde köşklerde dinlenebilirsiniz. İçerisinde 5 dakika duranın ücretsiz içecek kazandığı havuzlar ve keşfetmeye değer saklı yamaçları ile Yakapark anılarınızda unutulmaz hatıralar bırakacak. İkinci durağımız dünyaca ünlü Saklıkent Kanyonu. Burada, serbest zaman verilmeden önce, restoranımızda açık büfe öğle yemeğimizi ikramı alıyoruz. Büyüklüğü ve serin sularıyla ün salmış olan bu doğa harikasını giriş ücretini ödeyerek gezebilir, doğal klima serinliğinde dinlenebilirsiniz. Saklıkent molamız boyunca dileyen misafirlerimiz için Karaçay nehri ringo rafting yapma olanağı da bulunmaktadır. Ayrıca yepyeni bir aktivite olan Zipping' e katılabilir, adrenalin seviyenizi yükseltebilirsiniz. Turumuza devam ederken köylerin ve yeşilliklerin içerisinden geçip eski adı Xanthos yani Karaçay nehrinin sularında eğlence dolu çamur banyosu için duruyoruz. Rehberimizin eşliğinde çamur banyosu ve nehirde duşun ardından son durağımız olan plajımıza yüzmek ve gün batımı izlemek üzere hareket ediyoruz. Turun son durağı olan plaj molamız için önceden belirleyeceğiniz iki farklı seçeneğimiz bulunmaktadır. Plaj molamızın ardından otellerimize dönüyor ve bu macera dolu turu bitiriyoruz. Gün boyu su savaşları fotoğraf çekimleriyle sizlere unutlmaz bir deneyim yaşatacak olan bu turumuza sizleride bekliyoruz…


Rezervasyon

Fethiye Saklıkent Jp Safari Turu Tur Günleri :  Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Hareket Yerleri ve Saatleri : : Sendito Lykia World Hotel 07:45, Ölüdeniz 08:00, Hisarönü 08:15, Ovacık 08:30, Fethiye 08:45, Çalış 09:00 Dahil Olanlar: Ulaşım, Rehberlik, Açık Büfe Öğle Yemeği, Sigorta. Dahil Olmayanlar : İçecekler, Tur Cd'si, Saklıkent Kanyonu Giriş Ücreti.

Fiyat : £ 8 54 TL
$ 10
€ 9

Fiyat : £ 10 68 TL
$ 13
€ 11

Fiyat : £ 13 88 TL
$ 16
€ 14

Yetişkin ( 12 yaş ve üzeri )

Çocuk ( 6 - 11 yaş )

Bebek ( 0 - 5 yaş )

Yetişkin ( 12 yaş ve üzeri )

Çocuk ( 6 - 11 yaş )

Bebek ( 0 - 5 yaş )

Yetişkin ( 12 yaş ve üzeri )

Çocuk ( 6 - 11 yaş )

Bebek ( 0 - 5 yaş )

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.
LiveZilla Live Chat Software