+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Alternatif Ölüdeniz Tekne Turu

Alternatif Ölüdeniz Tekne Turu

 Masmavi sular, hiç görülmemiş koylar ve ormanlar sizleri bekliyor. Siz de yıllardır gidilen tekne turlarından sıkıldıysanız, yeni rotalar, yeni yerler keşfetmek istiyorsanız Fethiye'den Ölüdeniz Turu tam size göre. Fethiye yat limanından saat 10:30 ' da hareket eden teknemiz, siz değerli misafirlerimizi unutulmaz bir yelkenli tekne yolculuğuyla maceraya çıkarıyor. Fethiye körfezinden çıkıp Ölüdeniz 'e giderken, önceden katıldığınız hiç bir turda göremediğiniz, Dalyan Koyu, İblis Feneri, Karacaören Koyu tüm doğallığı ile sizlere unutulmaz bir göz ziyafeti sunacak. 5 durağı olan turumuzun mola yerleri sırasıyla Develi Plajı, Kelebekler Vadisi, Soğuksu, Gemiler Adası ve Akvaryum Koyu' dur. Fethiye'nin ilk ve tek Ölüdeniz turuna katılıp bu yeni macerayı sizde yaşayabilirsiniz.


Rezervasyon

Alternatif Ölüdeniz Tekne Turu Tur Günleri :  Pazar, Perşembe, Hareket Yerleri ve Saatleri : : Sendito Lykia World 08:45, Ölüdeniz 09:00, Hisarönü 09:15, Ovacık 09:30, Fethiye 09:45, Çalış 09:30 Dahil Olanlar: Ulaşım, Açık Büfe Öğle Yemeği, Sigorta. Dahil Olmayanlar : İçecekler, Tur Cdsi.

Fiyat : £ 1287 TL
$ 16
€ 14

Yetişkin ( 12 yaş ve üzeri )

Çocuk ( 6 - 11 yaş )

Bebek ( 0 - 5 yaş )

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.