+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Fethiye 12 Adalar Tekne Turu

Fethiye 12 Adalar Tekne Turu

Akdeniz’in en güzel kıyılarından biri Fethiye körfezini keşfe çıkıyoruz. Fethiye’den başlayan turumuzda on iki adaları ve koyları ziyaret ediyoruz. Bardan güneş yatağına, temiz tuavalet ve banyosuyla tam donanımlı teklemizle sizleri tertemiz sularda serinlemeye davet ediyoruz. Yassıcalar koyu, Kızılada, Tershane adası göreceğiniz güzelliklerden sadece birkaçı. Her bir adada verceğimiz yaklaşık bir saatlik yüzme molalarında yüzebilir, güneşlenebilir ve ya eşsiz adaları gezintiye çıkabilirsiniz. Mangalda öğle yemeğimizi de en müsait manzarada teknemiz sabit iken alıyoruz. Bu unutulmaz mavi yolculuğu eminiz ki çok sevecek ve tekrar katılmak isteyeceksiniz…


Rezervasyon

Fethiye 12 Adalar Tekne Turu Tur Günleri :  Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Hareket Yerleri ve Saatleri : : Lykia World 08:45, Ölüdeniz 09:00, Hisarönü 09:15, Ovacık 09:30, Fethiye 09:45, Çalış Plajı 09:30 Dahil Olanlar: Ulaşım, Öğle Yemeği, Sigorta. Dahil Olmayanlar : İçecekler, Tur Cd'si.

Fiyat : £ 1072 TL
$ 13
€ 12

Yetişkin ( 12 yaş ve üzeri )

Çocuk ( 6 - 11 yaş )

Bebek ( 0 - 5 yaş )

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.