+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Fethiye Yelkenli 12 Adalar Tekne Turu

Fethiye Yelkenli 12 Adalar Tekne Turu

Akdeniz ve Ege’nin tam ortasında bulunan Fethiye körfezi irili ufaklı bir çok koy ve adaya evsahipliği yapmaktadır. Bu adalar ve koylara yapılan turlar güzellikleriyle bir çok yerli ve yabancı turistin ilgisi çektiğinden dolayı genellikle kalabalık günler yaşatmaktadır. Sizlere sakin sessiz bir gün geçirmek üzere alternatif olarak organize ettiğimiz bu turumuz, kaptanımızın belirleyeceği sakin koy ve adaların olduğu bir rota izlemektedir. Yelkenli teknemiz ile yüksek kaliteli bir hizmet vaadeden Yelkenli 12 Adalar Tekne Turu, Intersky Travel güvencesinde yapılmaktadır. Eğer siz ve aileniz kalabalıktan ve gürültüden uzak bir gün düşlüyorsanız Fethiye Yelkenli 12 Adalar Tekne turu tam size göre. Açık büfe ögle yemeği, Avrupa standartlarındaki duş, tuvalet ve kabinleriyle paranızın tam karşılığını alacagınız bu turdan memnun kalacağınızdan eminiz. Fethiye'nin koyları ve adalarını gezip, serinlerken sizlere aynı zamanda çevre dostu yelkenli teknemiz ile seyahat etme imkanıda sunmuş oluyoruz. Bu farklı tura sizleri de davet ediyoruz.


Rezervasyon

Fethiye Yelkenli 12 Adalar Tekne Turu Tur Günleri :  Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Hareket Yerleri ve Saatleri : : Sendito Lykia World Hotel 08:45, Ölüdeniz 09:00, hisarönü 09:15, Ovacik 09:30, Fethiye 09:45, Çalış 09:30 Dahil Olanlar: Ulaşım, Açık Büfe Öğle Yemeği, Sigorta. Dahil Olmayanlar : İçecekler, Tur Cd'si.

Fiyat : £ 1287 TL
$ 16
€ 14

Yetişkin ( 12 yaş ve üzeri )

Çocuk ( 6 - 11 yaş )

Bebek ( 0 - 5 yaş )

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.