+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Korsan Gemisi Turu Ölüdeniz

Korsan Gemisi Turu Ölüdeniz

Fethiye Ölüdeniz'in ilk ve tek Korsan Gemisi ile dünyaca ünlü Ölüdeniz ve koylarında keşfe çıkmaya ne dersiniz ? Cevabınız EVET ise, Fethiye Ölüdeniz tatilinizin en unutulmaz gününe hazır olun. Mavi Mağara, kelebek cenneti Kelebekler Vadisi, tarihi ve manzarasıyla St. Nicholas Adası, Soğuk Su kaynakğı görüceğiniz turistik yerlerden sadece birkaçı. İçerisinde su kaydırağı da bulunan Korsan Gemisi ile ailecek eğleneceğiniz turumuz sizlere hazıfalardan silinmeyecek bir gün vaadediyor. Toplam 6 farklı mola yeri ile tarih, doğa ve denizi birarada bulabileceğiniz Ölüdeniz Korsan Gemisi turumuza sizleri de davet ediyoruz. Korsan Gemisi Ölüdeniz günübirlik turumuz boyunca tüm güvenlik standartlarına sahip kaydıraklı teknemizle gezecek, dilerseniz birinci katında, gölgede masalarımızda, dilerseniz ikinci ve üçüncü katında güneşin ve manzaranın keyfini çıkarabileceksiniz. Fiyatımıza dahil olan öğle yemeğinizi ise, birinci katın gölesinde, sabitlenmiş masa ve sandalyelerde, tamamen bakir adaların manzarasında alacaksınız. Maviye ve yeşile doyacağınız Ölüdeniz Korsan Turu'na sizleri de davet ediyoruz.


Resimler

Rezervasyon

Korsan Gemisi Turu Ölüdeniz Tur Günleri :  Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Hareket Yerleri ve Saatleri : : Lykia World Hotel 09:45, Ölüdeniz 10:00, Hisarönü 09:45, Ovacık 09:30, Fethiye 09:15, Çalış 09:00 Dahil Olanlar: Ulaşım, Öğle Yemeği, Sigorta. Dahil Olmayanlar : İçecekler, Tur Cd'si.

Fiyat : £ 15109 TL
$ 20
€ 18

Yetişkin ( 12 yaş ve üzeri )

Çocuk ( 6 - 11 yaş )

Bebek ( 0 - 5 yaş )

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.