Muğla'nın en büyük Aquapark ı olan Orka World Theme Park 2022 yılında kapılarını tatilcilere açıyor.

Fethiye Ölüdeniz'de yer alan devasa aquapark çocukları ile tatile gelen yerli yabancı bir çok ziyaretcinin ilgisini çekiyor.

 Çocuklar için ayrı, yetişkinler için ayrı kaydırakları olan Temalı Aquapark ta havuz derinlikleri de farklı olarak belirlenmiş.

 Tüm kaydırakların başlangıç ve bitiş noktalarında eğitimli personelin yer aldığı su parkında her hangi bir kaza yaşanmaması için tüm güvenlik önlemleri alınmış durumda.

 Tatiliniz süresince aileniz ile birlikte Fethiye Ölüdeniz e geldiyseniz güven içerisinde Temalı Aquapark ı ziyaret edebilirsiniz. Çocuklarınız su kaydıraklı havuzlarda yazın ve tatilin tadını çıkartırken, yetişkinler ve aileler huzur içerisinde güneşlenebilir yada zamanlarını yetişkinlere özel planlanan kaydıraklarda değerlendirebilir.

Ölüdeniz Aquapark,

Hisarönü Aquapark,

Fethiye Aquapark,

Çalış Plajı Aquapark,

Göcek Aquapark,

Kalkan Aquapark,

Kaş Aquapark aramalarına tek elden cevap verebilen bu tesise Intersky Travel dan rezervasyon yaparak girebilir, tatilinizin en eğlenceli dakikalarını geçirebilirsiniz.

 Akuapark Ölüdeniz Fethiye Muğla denilince akla ilk gelen ve en büyük tesis olan Temalı Su Parkı Aquapark hakkında detaylı bilgi, telefon, ücret, konum, görseller için Intersky Travel Ölüdeniz Aquapark linkini ziyaret edebilirsiniz.

.

.

.

.

.

#ölüdenizaquapark

#fethiyeaquapark

#çalışplajıaquapark

#kalkanaquapark

#kaşaqupark

#hisarönüaquapark

Fiyatlar
Ocak 0 TL
Şubat 0 TL
Mart 0 TL
Nisan 0 TL
Mayıs 0 TL
Haziran 0 TL
Temmuz 0 TL
Ağustos 0 TL
Eylül 0 TL
Ekim 0 TL
Kasım 0 TL
Aralık 0 TL
Rezervasyon Yap
Whatsapp