+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Dalyan - Kaunos - İztuzu Plajı Turu

Dalyan - Kaunos - İztuzu Plajı Turu

Ülkemize ve yöremize özgü endemik ( yalnızca bu yörede bulunan ) sığla ormanları ve enfes bir kıyı manzarasında, otelimizden alındıktan sonra yaklaşık 1 saat 30 dakikalık bir yolculuğun ardından Dalyan kasabasına varıyoruz. Bu şirin kasabanın kordon boyunda yine kendi gibi şirin teknelerine binerek turumuza başlıyoruz. Aynı zamanda kuş cenneti olarak da bilinen ve koruma altında olan eşsiz Dalyan deltasında uzanan kanallarda unutulmaz bir tekne yolculuğuyla ilk durağımız olan Kaunos kaya mezarlarının tam karşısında fotoğraf ve bilgi molası veriyoruz. Buradan yine teknemizle Türkiye’nin ikinci uzun plajı olarak da bilinen İztuzu plajına geçiyoruz. Tamamen kumsal olan bu plajımız turistik öneminin yanı sıra Caretta Caretta kaplumbağalarının yumurtalarına da evsahipliği etmekte. Yaklaşık 1 saat 30 dakikalık yüzme molamızın ardından teknemizle açık büfe öğle yemeği yemek üzere nehir manzaralı restoranımıza varıyoruz. Günün son durağı kükürtlü çamur banyosu için kaplıcalar…Çamur banyosu ve çam ağaçlarının altında göl manzaralı bir molanın ardından klimalı araçlarımıza geçiyor ve otelinize doğru dönüş yolculuğuna başlıyoruz. 


Rezervasyon

Dalyan - Kaunos - İztuzu Plajı Turu Tur Günleri :  Pazar, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Hareket Yerleri ve Saatleri : : Sendito Lykia World Hotel 07:45, Ölüdeniz 08:00, Hisarönü 08:15, Ovacık 08:30, Fethiye 08:45, Çalış 09:00 Dahil Olanlar: Ulaşım, Rehberlik, Çamur Banyosu Giriş Ücreti, Açık Büfe Öğle Yemeği, Sigorta. Dahil Olmayanlar : İçecekler, İztuzu Plajı Girişi, Tur Cd'si.

Fiyat : £ 17 123 TL
$ 23
€ 20

Fiyat : £ 25 181 TL
$ 33
€ 29

Yetişkin ( 12 yaş ve üzeri )

Çocuk ( 6 - 11 yaş )

Bebek ( 0 - 5 yaş )

Yetişkin ( 12 yaş ve üzeri )

Çocuk ( 6 - 11 yaş )

Bebek ( 0 - 5 yaş )

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.