+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Pamukkale - Hierapolis Turu

Pamukkale - Hierapolis Turu

Erken bir başlangıçla otelinizden alındıktan sonra, Toros Dağları’nın üzerinde yolculuğumuza başlıyoruz. Kahvaltı molamızı yaklaşık 1 saat 30 dakikalık bir yolculuktan sonra veriyoruz. Daha sonra yolumuza tekrar devam edip Menderes Vadisi’nin doğu ucunda Denizli’den gecerek PamukkaleHierapolis’ e varıyoruz. Görünümü yerli yabancı tüm ziyaretcileri etkileyen Pamukkale, binlerce yıllık oluşumu, kalsiyum ve minarel bakımından zengin şifalı sularıyla siz değerli misafirlerimize unutulmaz bir gün yaşatacak. Antik çağların sağlık merkezi olarak da bilinen ve bu ününü travertenlerin hemen yanında olup şifalı sulara borçlu olan Hierapolis Tiyatrosu, Kaya mezarları ve diğer yapılarıyla sizleri geçmişe doğru bir yolculuğa çıkaracak. Rehberimizin eşliğinde turumuzu tamamladıktan sonra yine travertenlerin yakınında açık büfe öğle yemeği yiyoruz, rehberimizin vereceği serbest zaman da dilerseniz, tarihi kalıntılar ve şifalı sularla dolu Antik Cleopatra havunda yüzebilir, dilerseniz müzeyi ziyaret edebilirsiniz. Dönüş yolculuğumuzda da Onyx ve mermer atölyelerinde ihtiyaç ve ziyaret molalarımız olacaktır.


Rezervasyon

Pamukkale - Hierapolis Turu Tur Günleri :  Salı, Cuma, Hareket Yerleri ve Saatleri : : Sendito Lykia World Hotel 05:45, Ölüdeniz 06:00, Hisarönü 06:15, Ovacık 06:30, Fethiye 06:45, Çalış 07:00 Dahil Olanlar: Ulaşım, Rehberlik, Kahvaltı, Pamukkale ve Hierapolis Giriş Ücretleri, Sigorta. Dahil Olmayanlar : İçecekler, Hierapolis Müzesi Girişi ve Kleopatra Havuzu Giriş ücretleri, Öğle Yemeği.

Fiyat : £ 35253 TL
$ 46
€ 41

Yetişkin ( 12 yaş ve üzeri )

Çocuk ( 6 - 11 yaş )

Bebek ( 0 - 5 yaş )

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.