+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Xanthos Patara Letoon Turu

Xanthos Patara Letoon Turu

Tarihe ışık tutan Xanthos Antik Kenti, Türkiye'nin en uzun plajı, 18 km uzunluğunda ki Patara Plajı ve merak uyandıran geçmişi ile Letoon Antik Kenti ni içeren bu eşsiz gezimize sizleri de davet diyoruz. Antik çağda, Likya bölgesinin en önemli idari merkezlerinden ve başkentlerinden olan Xanthos Antik Kenti, altın sarısı kumsalı ile Patara Plajı, Antik Likya döneminin dini merkezlerinden olan Letoon Antik kenti ziyaretçilerine unutulmaz bir gün vaadediyor. Telebinize göre özel şoförlü ve rehberli olarak düzenlediğimiz Özel Xanthos Antik Kenti Patara Plajı Letoon Antik Kenti turumuz esnek saatleri ile misafirlerimize uygun olarak düzenlenmektedir. Tüm tur programını, mola sürelerini misafirlerimizin belirlediği Özel Xanthos Patara Letoon Turu'na sizeleri de davet ediyoruz.


Resimler

Rezervasyon

Xanthos Patara Letoon Turu Tur Günleri :  Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Hareket Yerleri ve Saatleri : Dahil Olanlar: Lütfen Bilgi Alınız. Dahil Olmayanlar : Lütfen Bilgi Alınız.

Fiyat : £ 0 TL
$ 0
€ 0

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.