07 Haziran, 2015

Dalaman Havalimanı Çiftlik Köyü Transferi Hakkında Bilgi

 İyi bir tatil, havalimanında başlayıp, havalimanında biter. Başlangıçlar birçok konuda olduğu gibi, tatil de de büyük bir öneme sahiptir. Geciken, ertelenen uçuşlar, yorucu geçen yolculuklar, kaybolan çanta ve valizler iyi bir başlangıç yapmanızı engelleyebilir. Tüm bunların üzerine, otelinize ulaşım derdi de eklendiğinde gerçekten dinlenmenin aksine yorulmaya gelinmiş hissedilebilir. İşte tamda bu noktada Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan otel ulaşımı için tercih ettiğiniz yöntem tatilinizin kırılma anı olabilir. Fiyatı uygun olduğu için tercih edilen düzensiz şahıs ya da firmalar, dolmadan kalkmayan ve tek tek her otele uğrayan toplu taşıma araçları her şeyin üzerine tuz biber olabilir.                           İntersky Seyahat Acentası olarak biz, Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan otelinize, villanıza ve ya evinize direkt transfer hizmetleri vermekteyiz. A grubu seyahat acentası olan firmamız, kalitesi ve hesaplı uygun fiyatlarıyla Dalaman Havalimanı ve bölgesinde adından başarı ile söz edilen bir kuruluş olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Dalaman Havalimanı / Dalaman Havaalanı – Çiftlik Köyü bölgesi transferleri hakkında sıkça sorulan sorular : Dalaman Havalimanı’ndan Çiftlik Köyü Transferi ne kadar sürmektedir, Dalaman Havaalanı’ndan Çiftlik Köyü Transferi kaç paradır, Dalaman Havalimanı’ndan Çiftlik Köyü kaç kilometredir, Dalaman Havaalanı’ndan Çiftlik Köyü Gidiş Dönüş Transfer ne kadar tutar, Dalaman Havalimanı Çiftlik Köyü Transfer Hizmetleri için, online rezervasyon, iletişim, fiyatlar bilgilerine nasıl ulaşabiliriz. Dalaman Havaalanı’ndan Çiftlik Köyü Transferi sigorta, taşıma belge ve bilgileri nelerdir. Dalaman Havalimanı’ndan Çiftlik Köyü köyü Transferi hangi tip araçlarla taşıma, servisi hizmeti verilmektedir ?

 Dalaman Havalimanı’ndan Çiftlik Köyü Transfer, taşıma, servis ve yolculuk süremiz yaklaşık olarak 35 dk’dır. Dalaman Havaalanı’ndan Çiftlik Köyü Transfer, servis, taşıma ve yolculuk ücretimiz, misafirlerimizin, sayısı ve araç tercihine göre değişmektedir. Dalaman Havalimanı – Çiftlik Köyü arası yaklaşık olarak 30 km’dir. Dalaman Havaalanı’ndan Çiftlik Köyü Gidiş Dönüş Transfer rezervasyonu da yaptırabilir, çift yön olarak daha indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Tüm Dalaman Havaalanı Transfer rezervasyonlarınız için               Intersky Travel Dalaman Havalimanı / Dalaman Havaalanı Transfer Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilir ve ya 7 / 24 çağrı numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 00 90 530 177 9 666

Intersky Seyahat Acentası olarak, tüm araçlarımız, 3. şahıs yolcu taşıma sigortalı, kaskolu ve D2 belgeleri ile tamamen sertifikalı, profesyonel şoförlerimiz tarafından kullanılmaktadır. Araçlarımız küçük araç, Renault Megane, taksi, orta araç, Mercedes Vito V.I.P, minibüs, büyük araç Mercedes Sprinter olarak ekonomik, rahat ve klimalı transfer hizmeti verilmektedir.

 Kaliteli, rahat, dakik, ekonomik, profesyonel ve 7 / 24 hizmet anlayışı ile İntersky Seyehat Acentası olarak Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan Çiftlik Köyü  transferi, servisi ve taşımacılık hizmetleri ile siz değerli misafirlerimizin yanındayız.

 Dalaman'dan Çiftlik Köyü Transferi, taksi, servis, ulaşım, vip transfer hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi ve indirimli online rezervasyonlarınız için, lütfen Dalaman Havalimanı Transfer Hizmetleri sayfamızı ziyaret edin.

 Hakkımızda yorum ve tavsiyeler için facebook ve tripadvisor sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Blog Photo
Whatsapp