07 Haziran, 2015

 DalamanHavalimanı Fethiye Hillside Beach Club Hotel Transferi Hakkında Bilgi

 İyi bir tatil, havalimanında başlayıp, tatilinizin sonunda yine havalimanında biter. Başlangıçlar birçok konuda olduğu gibi, tatil de de büyük bir öneme sahiptir. Ertelenen uçuşlar, yorucu geçen yolculuklar, kaybolan çanta ve valizler iyi bir başlangıç yapmanızı engelleyebilir. Tüm bunların üzerine, otelinize ulaşım derdi de eklendiğinde gerçekten dinlenmenin aksine yorulmaya gelinmiş bir tatil gibi hissedilebilir. İşte tamda bu noktada Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan otel ulaşımı için tercih ettiğiniz yöntem tatilinizin kırılma anı olarak geriye kalan günlerinizi etkileyebilir. Fiyatı uygun olduğu için tercih edilen düzensiz şahıs ya da firmalar, dolmadan kalkmayan ve tek tek her otele uğrayan toplu taşıma araçları her şeyin üzerine tuz biber olabilir. İntersky Turizm ve Seyahat Acentası olarak biz, Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan otelinize, villanıza ve ya evinize direkt transfer hizmetleri vermekteyiz. A grubu seyahat acentası olan firmamız, kalitesi ve uygun hesaplı fiyatlarıyla Dalaman Havalimanı ve bölgesinde adından başarı ile söz edilen bir kuruluş olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Dalaman Havalimanı / Dalaman Havaalanı – Fethiye Hillside Beach Club Hotel bölgesi transferleri hakkında sıkça sorulan sorular şöyledir: Dalaman Havalimanı’ndan Fethiye Hillside Beach Club Hotel Transferi ne kadar sürmektedir, Dalaman Havaalanı’ndan Fethiye Hillside Beach Club Hotel Transferi kaç paradır, Dalaman Havalimanı’ndan Fethiye Hillside Beach Club Hotel kaç kilometredir, Dalaman Havaalanı’ndan Fethiye Hillside Beach Club Hotel Gidiş Dönüş Transfer ne kadar tutar, Dalaman Havalimanı Fethiye Hillside Beach Club Hotel Transfer Hizmetleri için, online rezervasyon, iletişim, fiyatlar bilgilerine nasıl ulaşabiliriz. Dalaman Havaalanı’ndan Fethiye Hillside Beach Club Hotel Transferi sigorta, taşıma belge ve bilgileri nelerdir. Dalaman Havalimanı’ndan Fethiye Hillside Beach Club Hotel Transferi hangi tip araçlarla servis, taşıma, transfer hizmeti verilmektedir ?

 Dalaman Havalimanı’ndan Fethiye Hillside Beach Club Hotel Transfer, taşıma, servis ve yolculuk süremiz yaklaşık olarak 75 dk’dır. Dalaman Havaalanı’ndan Fethiye Hillside Beach Club Hotel Transfer, servis, taşıma ve yolculuk ücretimiz, misafirlerimizin, sayısı ve araç tercihine göre değişmektedir. Dalaman Havalimanı – Fethiye Hillside Beach Club Hotel arası yaklaşık olarak 65 km’dir. Dalaman Havaalanı’ndan Fethiye Hillside Beach Club Hotel Gidiş Dönüş Transfer rezervasyonu da yaptırabilir, çift yön olarak daha indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Tüm Dalaman Havaalanı Transfer rezervasyonlarınız için               Intersky Travel Dalaman Havalimanı / Dalaman Havaalanı Transfer Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilir ve ya 7 / 24 çağrı numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 00 90 530 177 9 666

Intersky Seyahat ve Turizm Acentası olarak, tüm araçlarımız, 3. şahıs yolcu taşıma sigortalı, kaskolu ve D2 belgeleri ile tamamen sertifikalı, profesyonel şoförlerimiz tarafından kullanılmaktadır. Araçlarımız küçük araç, Renault Megane, taksi, orta araç, Mercedes Vito V.I.P, minibüs, büyük araç Mercedes Sprinter olarak ekonomik, rahat ve klimalı transfer hizmeti verilmektedir.

 Ekonomik, dakik, rahat, kaliteli, profesyonel ve 7 / 24 hizmet anlayışı ile İntersky Seyehat ve Turizm Acentası olarak Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan  Fethiye Hillside Beach Club Hotel'e transfer, özel transfer, taksi transfer, minibüs transfers, vip transfer, servis ve taşımacılık hizmetlerimiz ile siz değerli misafirlerimizin yanındayız.

 Dalaman Havaalanı'ndan Fethiye Hillside Beach Club Hotel Transfer hizmetlerimzi ile ilgi detaylı bilgi ve inidirimli online rezervasyonlarınız için, lütfen Dalaman Havalimanı Transfer Hizmetleri sayfamızı ziyaret edin.

 Hakkımızda yorum ve tavsiyeler için facebook ve tripadvisor sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Blog Photo
Whatsapp