07 Haziran, 2015

 DalamanHavalimanı SunsetBeach Club Çalış Plajı Fethiye Transferi Hakkında Bilgi

 İyi bir tatil, havalimanında başlayıp, tatilinizin sonunda yine havalimanında biter. Başlangıçlar birçok konuda olduğu gibi, tatil de de büyük bir öneme sahiptir. Ertelenen, geciken uçuşlar, yorucu geçen yolculuklar, kaybolan çanta ve valizler iyi bir başlangıç yapmanızı engelleyebilir. Tüm bunların üzerine, otelinize ulaşım derdi de eklendiğinde gerçekten dinlenmenin aksine yorulmaya gelinmiş bir tatil gibi hissedilebilir. İşte tamda bu noktada Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan otel ulaşımı için tercih ettiğiniz yöntem tatilinizin kırılma anı olarak geriye kalan günlerinizi etkileyebilir. Fiyatı uygun olduğu için tercih edilen düzensiz küçük ve şahıs firmaları, dolmadan kalkmayan ve tek tek her otele uğrayan toplu taşıma araçları her şeyin üzerine tuz biber olabilir. İntersky Turizm ve Seyahat Acentası olarak biz, Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan otelinize, villanıza ve ya evinize direkt transfer hizmetleri vermekteyiz. A grubu seyahat acentası olan firmamız, kalitesi ve uygun hesaplı fiyatlarıyla Dalaman Havalimanı ve bölgesinde adından başarı ile söz edilen bir kuruluş olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Dalaman Havalimanı / Dalaman Havaalanı – Sunset Beach Club Çalış Plajı Fethiye bölgesi transferleri hakkında sıkça sorulan sorular şöyledir: Dalaman Havalimanı’ndan Sunset Beach Club Çalış Plajı Fethiye Transferi ne kadar sürmektedir, Dalaman Havaalanı’ndan Sunset Beach Club Çalış Plajı Fethiye Transferi kaç paradır, Dalaman Havalimanı’ndan Sunset Beach Club Çalış Plajı Fethiye kaç kilometredir, Dalaman Havaalanı’ndan Sunset Beach Club Çalış Plajı Fethiye Gidiş Dönüş Transfer ne kadar tutar, Dalaman Havalimanı Sunset Beach Club Çalış Plajı Fethiye Transfer Hizmetleri için, online rezervasyon, iletişim, fiyatlar bilgilerine nasıl ulaşabiliriz. Dalaman Havaalanı’ndan Sunset Beach Club Çalış Plajı Fethiye Transferi sigorta, taşıma belge ve bilgileri nelerdir. Dalaman Havalimanı’ndan Sunset Beach Club Çalış Plajı Fethiye Transferi hangi tip araçlarla servis, taşıma, transfer hizmeti verilmektedir ?

 Dalaman Havalimanı’ndan Sunset Beach Club Çalış Plajı Fethiye Transfer, taşıma, servis ve yolculuk süremiz yaklaşık olarak 40 dk’dır. Dalaman Havaalanı’ndan Sunset Beach Club Çalış Plajı Fethiye Transfer, servis, taşıma ve yolculuk ücretimiz, misafirlerimizin, sayısı ve araç tercihine göre değişmektedir. Dalaman Havalimanı – Sunset Beach Club Çalış Plajı Fethiye arası yaklaşık olarak 40 km’dir. Dalaman Havaalanı’ndan Sunset Beach Club Çalış Plajı Fethiye Gidiş Dönüş Transfer rezervasyonu da yaptırabilir, çift yön olarak daha indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Tüm Dalaman Havaalanı Transfer rezervasyonlarınız için               Intersky Travel Dalaman Havalimanı / Dalaman Havaalanı Transfer Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilir ve ya 7 / 24 çağrı numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 00 90 530 177 9 666

Intersky Seyahat ve Turizm Acentası olarak, tüm araçlarımız, 3. şahıs yolcu taşıma sigortalı, kaskolu ve D2 belgeleri ile tamamen sertifikalı, profesyonel şoförlerimiz tarafından kullanılmaktadır. Araçlarımız küçük araç, Renault Megane, taksi, orta araç, Mercedes Vito V.I.P, minibüs, büyük araç Mercedes Sprinter olarak rahat, ekonomik ve klimalı transfer hizmeti verilmektedir.

 Ekonomik, dakik, rahat, kaliteli, profesyonel ve 7 / 24 hizmet anlayışı ile İntersky Seyehat ve Turizm Acentası olarak Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan Sunset Beach Club Çalış transfer, servis ve taşımacılık hizmetlerimiz ile siz değerli misafirlerimizin yanındayız.

 Dalaman Havaalanı'ndan Sunset Beach Club transferi ile ilgili bilgi, detay, inidirm, online rezervasyon ve erken rezervasyonlarınız için, lütfen Dalaman Havalimanı Transfer Hizmetleri sayfamızı ziyaret ediniz.

 Hakkımızda bilgi, yorum ve tavsiyeler için facebook ve tripadvisor sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Blog Photo
Whatsapp