07 Haziran, 2015

 Dalaman Havalimanı Çalış Plajı Transferi Hakkında Bilgi

 İyi bir tatil, havalimanında başlayıp, havalimanında biter. Başlangıçlar bir çok konuda olduğu gibi, tatil de de büyük bir öneme sahiptir. Ertelenen, geciken uçuşlar, yorucu geçen yolculuklar, kaybolan valiz ve çantalar iyi bir başlangıç yapmanızı engelleyebilir. Tüm bunların üzerine, otelinize ulaşım derdi de eklendiğinde gerçekten dinlenmenin aksine yorulmaya gelinmiş hissedilebilir. İşte tamda bu noktada Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan otel ulaşımı için tercih ettiğiniz yöntem tatilinizin kırılma anı olabilir. Fiyatı uygun olduğu için tercih edilen düzensiz şahıs ya da firmalar, dolmadan kalkmayan ve tek tek her otele uğrayan toplu taşıma araçları her şeyin üzerine tuz biber olabilir.                        İntersky Seyahat Acentası olarak biz, Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan otelinize, villanıza ve ya apartınıza direkt transfer hizmetleri vermekteyiz. A grubu seyahat acentası olan firmamız, kalitesi ve hesaplı uygun fiyatlarıyla Dalaman Havalimanı ve bölgesinde adından başarı ile söz edilen bir kuruluş olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Dalaman Havalimanı / Dalaman Havaalanı – Çalış Plajı bölgesi transferleri hakkında sıkça sorulan sorular : Dalaman Havalimanı’ndan Çalış Plajı Transferi ne kadar sürmektedir, Dalaman Havaalanı’ndan Çalış Plajı Transferi kaç paradır, Dalaman Havalimanı’ndan Çalış Plajı kaç kilometredir, Dalaman Havaalanı’ndan Çalış Plajı’na Gidiş Dönüş Transfer ne kadar tutar, Dalaman Havalimanı Çalış Plajı Transfer Hizmetleri için, online rezervasyon, fiyat, iletişim bilgilerine nasıl ulaşabiliriz. Dalaman Havaalanı’ndan Çalış Plajı Transferi sigorta, taşıma belge ve bilgileri nelerdir. Dalaman Havalimanı’ndan Çalış Plajı’na hangi tip araçlarla taşıma, serivis hizmeti verilmektedir ?

 Dalaman Havalimanı’ndan Çalış Plajı Transfer, taşıma, servis ve yolculuk süremiz yaklaşık olarak 35 dk’dır. Dalaman Havaalanı’ndan Çalış Plajı Transfer, Taşıma, Servis ve yolculuk ücretimiz, misafirlerimizin, sayısı ve araç tercihine göre değişmektedir. Dalaman Havalimanı – Çalış Plajı arası yaklaşık olarak 45 km’dir. Dalaman Havaalanı’ndan Çalış Plajı Gidiş Dönüş Transfer rezervasyonu da yaptırabilir, çift yön olarak daha indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Tüm Dalaman Havaalanı Transfer rezervasyonlarınız için               Intersky Travel Dalaman Havalimanı / Dalaman Havaalanı Transfer Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilir ve ya 7 / 24 çağrı numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 00 90 530 177 9 666Intersky Seyahat Acentası olarak, tüm araçlarımız, 3. şahıs yolcu taşıma sigortalı, kaskolu ve D2 belgeleri ile tamamen sertifikalı, profesyonel şoförlerimiz tarafından kullanılmaktadır. Araçlarımız küçük araç, Renault Megane, taksi, orta araç, Mercedes Vito V.I.P, minibüs, büyük araç Mercedes Sprinter olarak ekonomik, rahat ve klimalı transfer hizmeti verilmektedir.

 Kaliteli, rahat, dakik, uygun fiyatlı, profesyonel ve 7 / 24 hizmet anlayışı ile İntersky Seyehat Acentası olarak Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan  Çalış Plajı transferi, servisi ve taşımacılık hizmetleri ile siz değerli misafirlerimizin yanındayız.

Dalaman Havaalanı'ndan Çalış Plajı Transferleri ile ilgili detaylı bilgi ve online rezervasyon için lütfen  Intersky Travel Dalaman Havalimanı Transfer Hizmetleri  sayfamızı ziyaret edin.

 Hakkımızda yorum ve tavsiyeler için, facebook ve tripadvisor sayfalarımızı ziyaret edebilirisiniz. 

Blog Photo
Whatsapp