07 Haziran, 2015

Dalaman Havalimanı Göcek Transferi Hakkında Bilgi

 İyi bir tatil, havalimanında başlayıp, havalimanında biter. Başlangıçlar birçok konuda olduğu gibi, tatil de de büyük bir öneme sahiptir. Geciken, ertelenen uçuşlar, yorucu geçen yolculuklar, kaybolan çanta ve valizler iyi bir başlangıç yapmanızı engelleyebilir. Tüm bunların üzerine, otelinize ulaşım derdi de eklendiğinde gerçekten dinlenmenin aksine yorulmaya gelinmiş hissedilebilir. İşte tamda bu noktada Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan otel ulaşımı için tercih ettiğiniz yöntem tatilinizin kırılma anı olabilir. Fiyatı uygun olduğu için tercih edilen düzensiz şahıs ya da firmalar, dolmadan kalkmayan ve tek tek her otele uğrayan toplu taşıma araçları her şeyin üzerine tuz biber olabilir.

İntersky Seyahat Acentası olarak biz, Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan otelinize, villanıza ve ya evinize direkt transfer hizmetleri vermekteyiz. A grubu seyahat acentası olan firmamız, kalitesi ve hesaplı uygun fiyatlarıyla Dalaman Havalimanı ve bölgesinde adından başarı ile söz edilen bir kuruluş olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Dalaman Havalimanı / Dalaman Havaalanı – Göcek  bölgesi transferleri hakkında sıkça sorulan sorular : Dalaman Havalimanı’ndan Göcek Transferi ne kadar sürmektedir, Dalaman Havaalanı’ndan Göcek Transferi kaç paradır, Dalaman Havalimanı’ndan Göcek Plajı kaç kilometredir, Dalaman Havaalanı’ndan Göcek Marina Gidiş Dönüş Transfer ne kadar tutar, Dalaman Havalimanı Göcek Transfer Hizmetleri için, online rezervasyon, fiyat, iletişim bilgilerine nasıl ulaşabiliriz. Dalaman Havaalanı’ndan Göcek Transferi sigorta, taşıma belge ve bilgileri nelerdir. Dalaman Havalimanı’ndan Göcek  Transferi hangi tip araçlarla taşıma, serivis hizmeti verilmektedir ?

 Dalaman Havalimanı’ndan Göcek Transfer, taşıma, servis ve yolculuk süremiz yaklaşık olarak 25 dk’dır. Dalaman Havaalanı’ndan Göcek Transfer, Taşıma, Servis ve yolculuk ücretimiz, misafirlerimizin, sayısı ve araç tercihine göre değişmektedir. Dalaman Havalimanı – Göcek arası yaklaşık olarak 25 km’dir. Dalaman Havaalanı’ndan Göcek Gidiş Dönüş Transfer rezervasyonu da yaptırabilir, çift yön olarak daha indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Tüm Dalaman Havaalanı Transfer rezervasyonlarınız için               Intersky Travel Dalaman Havalimanı / Dalaman Havaalanı Transfer Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilir ve ya 7 / 24 çağrı numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 00 90 530 177 9 666

Intersky Seyahat Acentası olarak, tüm araçlarımız, 3. şahıs yolcu taşıma sigortalı, kaskolu ve D2 belgeleri ile tamamen sertifikalı, profesyonel şoförlerimiz tarafından kullanılmaktadır. Araçlarımız küçük araç, Renault Megane, taksi, orta araç, Mercedes Vito V.I.P, minibüs, büyük araç Mercedes Sprinter olarak ekonomik, rahat ve klimalı transfer hizmeti verilmektedir.

 Kaliteli, rahat, dakik, uygun fiyatlı, profesyonel ve 7 / 24 hizmet anlayışı ile İntersky Seyehat Acentası olarak Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan Göcek transferi, özel transferi, taksi transferi, vip, minibüs transferi, servisi ve taşımacılık hizmetlerimiz ile siz değerli misafirlerimizin yanındayız.

 Dalaman Havaalanı'ndan Göcek Transfer Hizmeti ile ilgili detaylı bilgi ve indirimli fiyatlarımız ile online rezervasyon için, lütfen Intersky Travel Dalaman Havalimanı Transferleri sayfamızı ziyaret edin.

 Hakkımızda yorum ve tavsiyeleriniz için facebook ave tripadvisor sayfalarımızı ziyaret edebilirsniz.

Blog Photo
Whatsapp