07 Haziran, 2015

Dalaman Havalimanı Ovacık Transferi Hakkında Bilgi

İyi bir tatil, havalimanında başlayıp, havalimanında biter. Başlangıçlar birçok konuda olduğu gibi, tatil de de büyük bir öneme sahiptir. Geciken, ertelenen uçuşlar, yorucu geçen yolculuklar, kaybolan valiz ve çantalar iyi bir başlangıç yapmanızı engelleyebilir. Tüm bunların üzerine, otelinize ulaşım derdi de eklendiğinde gerçekten dinlenmenin aksine yorulmaya gelinmiş bir tatil gibi hissedilebilir. İşte tamda bu noktada Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan otel ulaşımı için tercih ettiğiniz yöntem tatilinizin kırılma anı olarak geriye kalan günlerinizi etkileyebilir. Fiyatı uygun olduğu için tercih edilen düzensiz şahıs ya da firmalar, dolmadan kalkmayan ve tek tek her otele uğrayan toplu taşıma araçları her şeyin üzerine tuz biber olabilir. İntersky Turizm ve Seyahat Acentası olarak biz, Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan otelinize, villanıza ve ya evinize direkt transfer hizmetleri vermekteyiz. A grubu seyahat acentası olan firmamız, kalitesi ve hesaplı uygun fiyatlarıyla Dalaman Havalimanı ve bölgesinde adından başarı ile söz edilen bir kuruluş olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Dalaman Havalimanı / Dalaman Havaalanı – Ovacık bölgesi transferleri hakkında sıkça sorulan sorular : Dalaman Havalimanı’ndan Ovacık Transferi ne kadar sürmektedir, Dalaman Havaalanı’ndan Ovacık Transferi kaç paradır, Dalaman Havalimanı’ndan Ovacık kaç kilometredir, Dalaman Havaalanı’ndan Ovacık Gidiş Dönüş Transfer ne kadar tutar, Dalaman Havalimanı Ovacık Transfer Hizmetleri için, online rezervasyon, iletişim, fiyatlar bilgilerine nasıl ulaşabiliriz. Dalaman Havaalanı’ndan Ovacık Transferi sigorta, taşıma belge ve bilgileri nelerdir. Dalaman Havalimanı’ndan Ovacık köyü Transferi hangi tip araçlarla taşıma, servisi hizmeti verilmektedir ?

Dalaman Havalimanı’ndan Ovacık Transfer, taşıma, servis ve yolculuk süremiz yaklaşık olarak 65dk’dır. Dalaman Havaalanı’ndan Ovacık Transfer, servis, taşıma ve yolculuk ücretimiz, misafirlerimizin, sayısı ve araç tercihine göre değişmektedir. Dalaman Havalimanı – Ovacık arası yaklaşık olarak 60 km’dir. Dalaman Havaalanı’ndan Ovacık Gidiş Dönüş Transfer rezervasyonu da yaptırabilir, çift yön olarak daha indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Tüm Dalaman Havaalanı Transfer rezervasyonlarınız için               Intersky Travel Dalaman Havalimanı / Dalaman Havaalanı Transfer Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilir ve ya 7 / 24 çağrı numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 00 90 530 177 9 666

Intersky Seyahat ve Turizm Acentası olarak, tüm araçlarımız, 3. şahıs yolcu taşıma sigortalı, kaskolu ve D2 belgeleri ile tamamen sertifikalı, profesyonel şoförlerimiz tarafından kullanılmaktadır. Araçlarımız küçük araç, Renault Megane, taksi, orta araç, Mercedes Vito V.I.P, minibüs, büyük araç Mercedes Sprinter olarak ekonomik, rahat ve klimalı transfer hizmeti verilmektedir.

Ekonomik, dakik, rahat, kaliteli, profesyonel ve 7 / 24 hizmet anlayışı ile İntersky Seyehat ve Turizm Acentası olarak Dalaman Havalimanı’ndan / Dalaman Havaalanı’ndan Ovacık transferi, özel transferi,vip transferi, taksi transferi, minibüs transferi, ekonomik transfer, servis ve taşımacılık hizmetlerimiz ile siz değerli misafirlerimizin yanındayız.

Dalaman Havaalanı'ndan Ovacık Transfer Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi, indirim ve online rezervayonlarınız için, lütfen Dalaman Havalimanı Transfer Hizmetleri sayfamızı ziyaret edin.

Hakkımızda yorum ve tavsiyeler için, facebook ve tripadvisor sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Blog Photo
Whatsapp