Fethiye'de Yaz Tatili denilince akla ilk gelen aktivite ve turlar arasında olan Saklıkent Jeep Safari Turları'dır herhalde.

 7 den 70 yerli yabancı tüm ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği günübirlik Saklıkent Safari Turları her yıl olduğu gibi 2021 Yaz Tatili içinde şimdiden birinci sırayı almış görünüyor.

 Peki Fethiye Jeep Safari Turu nasıl oluyor da en çok tercih edilen tur oluyor? 

 Neden yerli yabancı tüm tatilciler her yıl tekrar tekrar Saklıkent Jeep Safari Turu rezervasyonu yaptırıyor ?

 

 Fethiye belkide Türkiye'nin en fazla aktivite, tur imkanı bulunan beldesi durumunda. Tarihi, kültürel ve doğal bir çok güzelliğe evsahipliği eden Fethiye, mutlaka görülmesi gereken bir çok noktaya ev sahipliği ediyor.

 Fethiye Tatilinde Mutlaka Görülmesi Gereken Yerler' i ziyaret ederken eğlenebileceğiniz en kapsamlı tur olan Saklıkent Jeep Safari Turu bu güzelliklerden öne çıkanları bir günde görebilmenizi sağlayan yegane tur aktivitesidir.

 Fethiye Jp Safari Turu'nda görülen yerler arasında Yakapark Doğa Parkı, Saklıkent Kanyonu, Tlos Antik Kenti, Gizlikent Şelalesi gibi noktalar bulunuyor. Öyle bir tur düşün ki otelinizden alınışınızdan bırakılışınıza kadar bir an bile sıkılmadan ülkemizin en popüler turistik noktalarınız size göstersin.

 Bölgeye defalarca gelmiş olan turistlerin tekrar tekrar tercih ettiği Saklıkent Jip Safari Turu Karaçay'da rafting, çamur banyosu, su savaşları gibi eğlenceleri içerisinde bulundurduğu için her defasında ziyaretçilerine farklı tadlar sunmaktadır.

 Gülmekten yorulacağınız animasyon yönü ile de oldukca zengin olan günübirlik safari turlarında, üzeri açık arazi araçlarında susavaşları yaparak yaz güneşinin tadını çıkarabilirsiniz. 

 Dünyaca ünlü Saklıkent Kanyonu yanındaki restorantlarda öğle yemeği ikramı da bulunan safari turlarına katılarak, kanyondan akan soğuk sular eşliğinde serinleyebilir, unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

 Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turları için online rezervasyon, indirim, fiyat, resimler ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

 

Fiyatlar
Ocak 0 TL
Şubat 0 TL
Mart 0 TL
Nisan 0 TL
Mayıs 0 TL
Haziran 0 TL
Temmuz 0 TL
Ağustos 0 TL
Eylül 0 TL
Ekim 0 TL
Kasım 0 TL
Aralık 0 TL
Rezervasyon Yap
Whatsapp
>