+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Helal Konsept Türk Hamamı Fethiye - Ölüdeniz

Helal Konsept Türk Hamamı Fethiye - Ölüdeniz

Dünyaca ünlü Türk Hamamı hizmetini artık haremlik selamlık olarak almak artık mümkün. Fethiye, Ölüdeniz, Hisarönü, Çalış Plajı, Çiftlik ve Göcek bölgelerinde ilk ve tek olma özelliğine sahip olan Helal Konsept Türk Hamamı ile hizmetinizdeyiz. Sizde ailecek tatilinizin başında tüm stresinizi ve yorgunluğunuzu atmak istiyorsanız, yalnızca bayanların ya da yalnızca bayların hizmet alabileceği Fethiye Helal Konsept Hamamı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bayan misafirlerimiz için sertifikalı bayan, bay misafirlerimiz için sertifikalı bay personelimiz ile kalite ve temizlikten ödün vermeden hizmet vermekteyiz. Muhafakar Müslüman ailelere ve çiftlere yönelik planlamış olduğumuz Helal Konsept Türk Hamamı'na göünl rahatlığı ile katılabilir, tatiliniz süresince tüm stres ve yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Ücretsiz otel servisi imkanı ile Helal Konsept Hamam'ımız her gün açıktır. Ön rezervasyon ve servis saatlerimiz için lütfen iletişime geçin.


Resimler

Rezervasyon

Helal Konsept Türk Hamamı Fethiye - Ölüdeniz Tur Günleri :  Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Hareket Yerleri ve Saatleri : : 09:00 - 17:00 arası Dahil Olanlar: Ulaşım, Sauna, Kese, Köpük Banyosu. Dahil Olmayanlar : İçecekler, Masajlar.

Fiyat : £ 0 TL
$ 0
€ 0

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.