+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Helal Konsept Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Tekne Turu

Helal Konsept Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Tekne Turu

Dünyaca ünlü Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi ve koyları yıl boyunca bir çok misafire ev sahipliği etmektedir. Bu yoğunluk, tur teknelerinin kalabalık ve iç içe bir hizmet vermesine sebep olmaktadır. Yerli, yabancı bir çok muhafazakar misafirin rahatsız olduğu bu tekne turları, muhafakar aileler için ciddi sorunlar teşkil etmektedir. Intersky Travel olarak, misafirlerimiz için, Ölüdeniz Fethiye'nin ilk ve tek İslami Helal Konsept tekne turunu düzenlemekteyiz. Sınırlı sayıda kişi kapasitesi ile, yalnızca muhafazakar çiftler ve ailelerin kabul edildiği teknemiz Ölüdeniz sahilinden hareket etmektedir. Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi Helal Konsept Tekne Turu'muz boyunca altı mola verilmektedir. Mola yerlerimiz Mavi Mağara, Kelebekler Vadisi, Ayanikola Adası, Develi Plajı, Soğuk Su Koyu ve Akvaryum Koyu'dur. Turumuz boyunca mola yerlerinde yüzebilir, karaya çıkabilir ( Teknemizin yanaşabildiği yerlerde ) yada teknemizin ikinci katından manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz. Rotamız ve mola yerlerimiz, günübirlik Ölüdeniz Kelebekler Vadisi, 6 adalar tekne turu ile aynıdır. Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Helal Konsept Tekne Turu'muzun diğer turlardan farkı, muhafazakar misafirlerimize yönelik, alkolsüz ve helal konseptte hizmet vermesidir. Ayrıca Ölüdeniz Fethiye'nin ilk ve tek Helal Konsept Tekne Turu olan turumuz herşey dahil olarak servis vermektedir. Öğle yemeği olarak, mangalda tavuk veya balık seçeneğini ile açık büfe makarna, yeşil salata, patates salatası ikram edilmektedir. Alkolsüz konseptte hizmet verek teknemizde gün boyunca, sıcak ve soğuk tüm içecekler ücretsiz ikram edilmektedir. Teknemizde, bay ve bayan tuvaleti, soyunma odası da bulunmaktadır.

 Turumuz boyunca,, çocuklarınız ve aileniz herşey dahil bir hizmet alırken, siz de İslami Helal Konsept'te bir tekne ile eşsiz bir gün geçirebileceksiniz.  Teknemizde seccade ve namaz kılma imkanı bulunmaktadır.Aileniz ve sevdikleriniz ile mavinin ve yeşilin tüm tonlarını görebileceğiniz Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi bölgesini islami, muhafazakar konsepte gezmek istemez misiniz ? Cevabınız evet ise, sizleri de en kısa sürede turumuza davet ediyoruz.  

 NOT: Cuma günleri, turumuz saat 15:30 başlayıp, 20:00'de sonlanmaktadır.


Rezervasyon

Helal Konsept Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Tekne Turu Tur Günleri :  Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Hareket Yerleri ve Saatleri : Dahil Olanlar: Ulaşım, Sigorta, Öğle Yemeği, Sıcak, Soğuk Tüm İçecekler ( Alkolsüz ) Dahil Olmayanlar : 

Fiyat : £ 0 TL
$ 0
€ 0

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.